Kejutan hari ini

Tänane üllatus: allahindlused mängule Lords Mobile ja rakendusele Filmr

Ja jõuame selles osas ĂĽllatuse viiendale (ja eelviimasele) päevale Jõulud / uusaasta iPhone’i / iPadi kasutajatele, pakub Apple.

Kes avab praegu App Store’i (vahekaart “Täna”) leiab kaks nn tipphetki “Tänane ĂĽllatus”: mäng Lords Mobile: Sõjariik ja rakendus Filmr: videote ja filmide redigeerimine.

Tänane üllatus

Tegelikult ei paku Apple ise mänge ega rakendusi – need on ju tasuta. Pakkumine hõlmab rakendusesisese ostu / tellimist. Vaadake seda allpool:


Lords Mobile: sõjariigi rakenduse ikoon

Väljaandes Lords Mobile: War Kingdom on vallutusvaim elav ja elav. Ehitage oma impeeriumi alus, kaitske seda ahnete vaenlaste eest, hankige sõpru, liite ja mida iganes, et oma mõju suurendada. See on võitnud kombinatsioon väljakutsest, strateegiast, konkurentsist ja võimujanust!

Kas olete valmis võidu nimel võitlema? Alles täna pakub Lords Mobile aasta lõpu boonuspaketti, mis sisaldab palju kalliskive ja funktsioone vaid kolmandiku oma algsest hinnast. Selle pakkumise kasutamiseks ei pea olema teatud tasemel, lisateabe saamiseks külastage lihtsalt mängusisest poodi.

Kuidas oleks täna maailma üle võtta?


Rakenduse Filmr ikoon: video- ja filmiredaktor

Kui teie galerii on täis pühadehooaja videoid, aitab Filmr: Videote ja filmide redigeerimine muuta need hetked jagamist väärt.

See hämmastav videotöötlusrakendus võimaldab teil oma lemmikhetki kärpida ja kompileerida, lisada muusikat, teksti, efekte ja filtreid … ja palju muud. Tulemus? Lood, mida saate jagada sotsiaalmeedia postituste või oma lemmiksõnumirakenduse kaudu.

Ja kuna peate videoid filmima ja redigeerima aastaringselt, pakuvad Filmri inimesed täna ainult 50% oma aastatellimusest.

Tuled, kaamerad, tegevus!

Nagu ma ĂĽtlesin, on see Apple’i kasutajatele kingituste viies ja viimane päev – pakkumine kehtib selle pĂĽhapäevani, päevani 29. detsember. Lihtsalt sisenege App Store’i ja vaadake tänaseid ĂĽllatusi! ?