Tänased pakkumised App Store’is: Mini Metro, Point to Photos, KenshĹŤ ja palju muud!

Kontrollige ja nautige meie valikut App Store’i kampaaniad Sel neljapäeval!

Valmistanud Dinosauruse poloklubi inimesed, tekitades sõltuvust Metro Mini on päeva tipphetk! Umbes kolm aastat tagasi arvutite jaoks välja antud see hea mäng indie on mõistatuste kategoorias üks paremaid kogemusi (segane).


Mini Metro rakenduse ikoon

Märkused App Store’is

Minu tase

Kõik suhtlused toimuvad lihtsalt ekraani puudutades ja missiooniks on luua kodanike jaoks transpordisüsteem. Kokku on 11 linna (metropolid nagu New York, London, Pariis, Berliin ja Sao Paulo). Reisijad peate võtma ruudust kolmnurga jaama, kolmnurgast ringini ja nii edasi.

Igal nädalal on saadaval uus funktsioon, mille abil saate valida, mida soovite arendada, näiteks rongid, rongid või rajad. Teie linn muutub rahvarohkemaks ja kui te ei saa jaamu hallata ja need saavad reisijaid täis, variseb sĂĽsteem kokku ja siis … on mäng läbi!

Moes Standard (Vaikimisi) saate ridu luua ja kustutada, kui see on sees Äärmuslik (Äärmuslik) on lubatud ainult ehitus – nii et mõelge enne jaama sisselĂĽlitamist hoolikalt läbi.

Kõige huvitavam on see, et sa ei tegutse ainult joonesahtlikuna; see peab muu hulgas määrama ka vankrite, vankrite arvu. Harry Becki loodud klassikalisest Londoni metrookaardist inspireeritud minimalistlik liides muudab mängu lõpptulemuse veelgi lahedamaks.

Kas olete oma kangastest lummatud? Eksportige oma kaart GIF-vormingus ja jagage seda oma sõpradega. Mäng on väga lahe ja kahtlemata soovitatav ost!

Kui kaua saate süsteemi töös hoida? Kasutage seda pakkumist ära! ?

· • ·

Allpool on lisatud muud rakendused / mängud allahindlus peaaegu R $ 42:

IOS-i rakendus


Liikuge rakenduse Photos ikooni juurde

Teie fotod erineval viisil.


Rakenduse Pro Color Wheel ikoon

Leidke ideaalne värv.


Dokumendirakenduse ikoon

Tootlikkusrakendused.


DEEMO rakenduse ikoon

Seiklusmäng.

MacOS-i rakendus


KenshĹŤ rakenduse ikoon

Reisige läbi reaalse maailma.

· • ·

Nautige pakkumist ja kohtume homme! Ah, arvestades, et need on alati piiratud ajaks, nii suurepärased jooksmiseks! ?