Tänavatele ilmuvad uue andurimooduliga autonoomsed Apple'i autod

Tänavatele ilmuvad uue andurimooduliga autonoomsed Apple’i autod

Pole saladus, et Apple testib autonoomsete autode sĂĽsteem California ja mitmete teiste Ameerika osariikide tänavatel – saladus on muidugi see, mida ettevõte nende testidega teeb, ja kas näeme kunagi Apple’i autot või litsentseerib ta oma leiud lihtsalt teistele autotootjatele .

Ettevõtte prooviauto ilmus hiljuti uue varju all. Nagu näinud Viimane juhiloa omanik, sõiduk on endiselt täpselt sama (mudel on Lexus RX-450H), kuid sellele paigaldatud andurimoodul on radikaalselt muutunud; Nüüd on kõik komponendid suletud ristkülikukujulisse musta äärisega kasti.

See on testisõiduki andurite skeemi teine ​​muudatus. Esimest versiooni toetati auto kohal oleval statiivil, mis suurendas oluliselt selle kõrgust; teine, mis oli paremini läbimõeldud, levitas komponenti horisontaalselt ĂĽle lae levinud “käte” seeria kaudu. NĂĽĂĽd, uue kujundusega, on meil midagi enamat Nagu õunad eelmisest versioonist.

Näib, et muudatused pole midagi muud kui visuaalsed: mõned veebisaidid oletavad, et selles uues moodulis on Apple sensori olemasolu kõrvaldanud. Tehke, loota sõiduki keskkonna “lugemiseks” ainult kaamerale. LiDAR andurid on väga täpsed ja “näevad” eemalt, kuid väga kallid. Samuti suudab kaamera paremini integreeruda Apple’i tehisintellekti sĂĽsteemiga, mis võib selgitada muudatusi (arvatavasti) – muide, juba Tesla tehtud.

Kuid Apple ei kavatse tingimata prooviautos LiDAR-andurit välja pakkuda. Võimalik, et uus moodul on lihtsalt vaev ja ettevõte pöördub tagasi vana mudeli poole, kui mõistab, et praegune skeem on varasemast madalam. Peame ootama ja vaatama.

Kaart

Kuigi autonoomseid autosid ei saabu, edendab Apple muid maandumisnaviga seotud algatusi. Ettevõte on hiljuti laiendanud oma ulatust uuele ja täiustatud versioonile Kaart rohkematesse asukohtadesse Ameerika Ăśhendriikides: kogu Kirde-riiki on nĂĽĂĽd korralikult värskendatud – ka selliseid osariike New York, New Hampshire, Vermont ja Pennsylvanias.

Nagu me oleme selgitanud, on „uus kaart“ Apple’i enda kogutud andmete tulemus, mitte sõltuvalt teiste ettevõtete baasist. Apple pakub palju ĂĽksikasjalikumaid ja ajakohasemaid andmeid, sujuvama välimuse ja asukoha parema kujutamisega. Lubadus on, et kogu USA territoorium kaetakse uue kaardiga 2019. aasta lõpuks – kuid me peame ootama ja vaatama, kas see plaan on realiseeritud.

Peale USA jätkasid kaarti püüdvad sõidukid mujal. Nagu teatas iPhone Kanadas, autot nähti hiljuti edasi Huntsville, Ontariovahtralehtede maal.

Tere, @iPhoneinCanada, nägin seda Apple Mapsi sõidukit 11. maanteel Huntsville’i lähedal. Tundub, et maamaja saavad iOS 13 funktsioonid.

Sõiduk, nagu teada, vastutab andmete otsimise eest funktsiooni Vaata ümber (Vaata ringi) ja muu ettevõtte kaardiga seotud teave.

9to5Mac kaudu