Tangi: Google ĂĽhendab TikToki ja Pinteresti uues rakenduses

SEE Google teatas video jagamise “eksperimentaalse rakenduse” käivitamisest Tangi, kus kasutajad saavad luua 60-sekundiliste videotega lĂĽhikesi õpetusi.

Google’i eksperimentaalsete projektide laboratooriumi Area 120 meeskonna sõnul on Tangi koht, kus kasutajad saavad uusi ideid saada ja jagada oma loovust inimestega, kes on kirglikud loomise vastu just nagu nemadki. Selle rakenduse nimi on inspireeritud ingliskeelsetest sõnadest “Ă•peta” (õpetamine) ja “Anna” (andma).

Google’i sõnul on Tangi ka platvorm loojate ja kasutajate ĂĽhendamiseks, kes omakorda saavad näidata, kuidas nad teatud õpetusi järgivad.

Ăśkskõik, kas teile meeldib meisterdamine, kokandus, kosmeetika või riided, on Tangil 60 sekundit videot, mis aitavad teil proovida midagi uut – ja jagamiseks mõeldud kohta. Samuti saate avaldada oma puhkuse millegi kohta, mida Tangis nägite, aidates teil oma lemmikloojatega suhelda.

Nagu me rõhutame, on see rakendus segu veel kahest väga populaarsest rakendusest: TikTok ja Pinterest. Kui esimene on suunatud lühivideote loomisele, siis teine ​​on platvorm õpetuste, piltide, videote ja põhimõtteliselt muu sisu veebis salvestamiseks ja jagamiseks.

Teenuse suunamiseks teeb Google enda sõnul koostööd mõjutajatega, kes juba seda tüüpi sisu toodavad. Ettevõtte teatel näitab platvormi üks enim mängitud videoid, kuidas teha guakaamooli avokaado nahas.


Tangi kiirvideote rakenduse ikoon

Märkimisväärne on see, et Tangi on praegu saadaval ainult iOS-i ja veebi jaoks – kuid Androidi rakendus on tõenäoliselt teel.

Gizmodo kaudu