Tänu Spotify.me leiate palju teavet selle kohta, mida kuulete

Need, kes veedavad päeva kiivri või kõrvaklappidega maksimaalse helitugevusega karjuvad, tänavad kahtlemata sellist teenust Spotify, üks parimaid muusika voogesituse tööriistu seal. Lisaks sellele, et Spotify laseb meil oma ulatusliku muusikakataloogi sügavamale sukelduda, kipub aasta lõpus koostama perioodilist statistikat, kus see näitab kogu meie kasutamist. Nüüd, kui oleme 2017. aasta keskel, üllatasid nad meid vähestega üksikasjad meie muusikaharjumuste kohta saidi poolt toodud Spotify.me.

Spotify.me

Pärast tavaliselt seansi alustamist Spotify.me näitab meile muusikatarbimise kohta erinevat statistikat Spotify enda kaudu. Kaugel aasta lõpus meile pakutavatest sügavusandmetest, kuid see pole ka halb, kuid oleks tore, kui nad pakuksid meile rohkem spetsifikatsioone. Kuid me ei kurda ka oleviku üle, heites kuuldule pisut valgust.

Spotify.me

Esimene statistika, mis meile näitab, on artist, keda me kõige rohkem kuulame, samuti muusika, mida me kõige rohkem kuuleme. Valikud, mida näeme vastavalt meie viimasele kasutusele või aeg-ajalt. Pärast seda pakub see meile graafiku, mis näitab ajaraame, milles me Spotify teenust kõige rohkem kasutame, ja jätkab statistikat oma lemmikmuusika žanritega ning nende erinevuse protsenti.

Spotify.me

See leht määrab ka Spotify loodud kolme kategooria järgi protsendi muusikast, mida me kuulame: energia, aeg ja „võime tantsida?“. Ärge pange sellele liigitamisele liiga palju tähelepanu, kuna see on veidi kahtlane. See statistika on aga huvitav täiendus meie harjumustele. peale selle Saame automaatselt luua esitusloendeid ka meie uusima muusikatarbimise põhjal, midagi, mis kunagi ei tee haiget.

Lisateave Spotify.me

Spotify Androidile Uptodownis [APK] | lae alla