Taotlus on avatud programmeerimise ja robootika 2. etapile põhihariduses

See algatus on kaasanud 628 kooli ja üle 70 tuhande õpilase katseprojekti „Programmeerimise algatamine alghariduse 1. tsüklis”, mis toimus aastatel 2015–2017 ja mida saab nüüd laiendada 15. septembrini kehtivatele koolidele.

Idee on suurendada programmeerimis- ja robootikategevust õpilastega esimesest aastast uue kooliaastani täiendavate pakkumiste, õppekava rikastavate tegevuste või koolipakkumiste kaudu, mis on koolirühma organite otsustada.

Osalemiseks peavad haridusasutused registreeruma sellel saidil, näidates ära õpetajad, keda nad soovivad koolitusel osaleda.

Põhihariduse programmeerimise ja robootika algatust toetavad Évora ülikool, Setúbali polütehniline instituut, Portugali riiklik arvutiteaduste liit ja Microsofti õpetajad ning koolidel on piirkondlike ürituste ja mitmesuguseid ressursse pakkuvate praktikakogukondade kaudu juurdepääs kohapealsetele ja veebipõhistele seire- ja tugisüsteemidele. digitaalse hariduse jõud.

saidi ajastamine tek “data-title =” tech saidi ajastamine – rakendus on avatud 2. astme programmeerimine ja robootika põhihariduses – SAPO Tech ” veebisaidi programmeerimine