contadores estadisticas Saltar al contenido

Taotlused kehakaalu langetamiseks: vaadake viit dieedirakendust aastaks 2020 | Tootlikkus

LOE: Parim dieedi- ja treeningrakendus kehakaalu langetamiseks

seda TechTudo koostage 2020. aastaks viie parima kaalulanguse rakenduse loend. Enne oma dieedi alustamist on oluline konsulteerida toitumisspetsialistiga – professionaaliga, kes suudab pakkuda igale kehale ja tervisele vastavat ideaalset toidurutiini.

Taotlus kehakaalu langetamiseks: kuidas tasuta rakenduse abil teada saada, kui palju kaloreid on igas toidus

Taotlus kehakaalu langetamiseks: kuidas tasuta rakenduse abil teada saada, kui palju kaloreid on igas toidus

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

MyFitnessPal on kaalulangusrakendus, mis aitab kasutajatel tarbitud kaloreid registreerides oma toitumisharjumusi mõista. Dieedirakenduses on rasvade, valkude, süsivesikute ja kolesterooli jälgimine ning lisaks lihtsa ja kiirtoidu registreerimine, kus on võimalik teie valitud toitu säilitada, lisada ja toetada.

Lisaks võimaldab see tarkvara luua ühenduse teiste rakenduste ja seadmetega, näiteks Garmini, Runtasticu, Endomondo ja Stravaga. See rakendus pakub esmaklassilist versiooni summas 38,63 USD kuus või 193,29 USD aastas. Tasulisest pakendist on võimalik ühe kuu jooksul tasuta hindamine teha, et arvutada välja kuulutuste puudumine, eksklusiivne sisu ja toiduanalüüs.

MyFitnessPal on kaalulangusrakendus, mis toimib toidupäevikuna Foto: Reproduo / Julia MarquesMyFitnessPal on kaalulangusrakendus, mis toimib toidupäevikuna Foto: Reproduo / Julia Marques

MyFitnessPal on kaalulangusrakendus, mis toimib toidupäevikuna Foto: Reproduo / Julia Marques

Dieet ja tervis on kaalulangusrakendus, mille eesmärk on selle kasutajate toiduhariduse ümber sõnastada. See programm pakub vestlusi toitumisspetsialistidega, et aidata teil kaalust alla võtta ja säilitada füüsiline vorm. Dieedirakenduse üheks tugevuseks on kõigi toitude registreerimine, et oleks söödud toidu üksikasjalikumat jälgimist. See tarkvara soovitab ka süüa eesmärgi saavutamiseks ideaalsete kaloritega.

Dieet ja tervis on kaalulangusrakendus, mis aitab toitu ümber kujundada Foto: Reproduction / Julia MarquesDieet ja tervis on kaalulangusrakendus, mis aitab toitu ümber kujundada Foto: Reproduction / Julia Marques

Dieet ja tervis on kaalulangusrakendus, mis aitab toitu ümber kujundada Foto: Reproduction / Julia Marques

Strava on kaalulangetamise rakendus, mis toimib sportlaste sotsiaalse võrgustikuna. Lisaks imetletud sõprade või sportlaste jälgimisele on võimalik osaleda jalgratta- või jooksugruppides mitmes piirkonnas. Selle rakenduse eesmärk on jälgida kasutaja aeroobset füüsilist aktiivsust, et soovitud kehakaaluga tervislikum elu saada. See rakendus jälgib ka jalgrattasõidu harjutusi, rulluiske, mägironimist, crossfit ja ujumist.

Kaalulangetamise rakendusel on tasuta versioon, mis võimaldab kasutajatel nautida mitmesuguseid mooduseid, kuid pakub ka lisatasu paketti koos üksikasjalikumate märkmete ja regulaarse analüüsiga, mida nimetatakse "Strava tippkohtumiseks". Strava on järjestatud segmentide kaupa, kus on võimalik kontrollida selle klassifikatsiooni populaarsetel teelõikudel või sõiduradadel.

Strava on kehakaalu langetamise rakendus, mis jälgib kehalist aktiivsust. Foto: Reproduo / Julia MarquesStrava on kehakaalu langetamise rakendus, mis jälgib kehalist aktiivsust. Foto: Reproduo / Julia Marques

Strava on kehakaalu langetamise rakendus, mis jälgib kehalist aktiivsust. Foto: Reproduo / Julia Marques

Dieedirakendus Light Kitchen Guide, mis pakub retsepte valgus tuleb ette valmistada. Selles kaalulangetusrakenduses on magusaid, soolaseid valikuid, salateid ja mahlasid, mis on lisatud kalorite arvu, valmistamisaja ja fotodega iga söögikorra kohta. See tarkvara võib olla kasulik neile, kes ei tegele ainult füüsilise koormuse, vaid ka hea toitumisega.

Guia da Cozinha Light on kaalulangusrakendus, mis pakub leebe dieedi retsepti. Foto: Reproduo / Julia MarquesGuia da Cozinha Light on kaalulangusrakendus, mis pakub leebe dieedi retsepti. Foto: Reproduo / Julia Marques

Guia da Cozinha Light on kaalulangusrakendus, mis pakub leebe dieedi retsepti. Foto: Reproduo / Julia Marques

Fabulous on kaalulangetusrakendus, mis pakub välja tegelikke muutusi igapäevaste toidu- ja treeningmeetmete kaudu. Rakendusel on eesmärk, et kasutajad saaksid terve päeva kohtuda, mis on selle tööriista suur eelis, kuna selle eesmärk on õppida uusi igapäevaseid rutiine. Lisaks on olemas tasuline versioon, kus kasutajad saavad üksikasjalikumaid ja isikupäraseid hinnanguid ja analüüse.

Suurepärane kaalulangusrakendus, mis soovitab eesmärkide saavutamist Foto: Reproduo / Julia MarquesSuurepärane kaalulangusrakendus, mis soovitab eesmärkide saavutamist Foto: Reproduo / Julia Marques

Suurepärane kaalulangusrakendus, mis soovitab eesmärkide saavutamist Foto: Reproduo / Julia Marques

Mis on teie mobiili parim rakendus? Kommenteerige TechTudo foorumit.

Kuidas iFoodis sooduskoodi registreerida?

Kuidas iFoodis sooduskoodi registreerida?