Tapjaks saamine: Hitman Beta vabastati PSN Plusi jaoks

Saage HITMANiga maailma suurimaks tapjaks, nautige Playstation Plus tapja eksklusiivset beetaversiooni. Jooks on piiratud aja jooksul.

Kui olete mängur, olete sellest kindlasti kuulnud Agent 47või mängige frantsiisis pealkirja Hitman. Aga kui te pole varem mänginud, ärge heitke meelt, võite seda fakti sel nädalavahetusel muuta. Beta Hitman on avatud 4. märtsist 7. märtsini ja seda ainult kõigile Playstation Plus tapjatele.

Hitman on varjatud seiklusmäng, mille on välja töötanud IO Interactive ja mille on välja andnud Square Enix PC, Playstation 4 ja Xbox One jaoks. Väljalaske kuupäev on 11. märts 2016. Erinevalt teistest frantsiisi mängudest ilmub Hitman välja episoodiliselt, kokku 7 jagu.

Beeta sisaldab mängu proloogi, mis on loodud viimase 20 aasta jooksul salajases värbamis- ja koolitusüksuses ICA (rahvusvaheline lepinguline agentuur). See on ainulaadne missioon ja see näitab ka agent 47 esimest kohtumist Diana Burnwoodiga. See tähendab, et beeta toimib selle episoodilise sarja eelkäijana.

Veebruari lõpus andis Square Enix välja ka “Hitman – Cinematic Opening”, vaadake allpool: