Tapjaks saamine: Hitman Beta vabastati PSN Plusi jaoks

Saage HITMANiga maailma suurimaks tapjaks, nautige Playstation Plus tapja eksklusiivset beetaversiooni. Jooks on piiratud aja jooksul.

Kui olete m√§ngur, olete sellest kindlasti kuulnud Agent 47v√Ķi m√§ngige frantsiisis pealkirja Hitman. Aga kui te pole varem m√§nginud, √§rge heitke meelt, v√Ķite seda fakti sel n√§dalavahetusel muuta. Beta Hitman on avatud 4. m√§rtsist 7. m√§rtsini ja seda ainult k√Ķigile Playstation Plus tapjatele.

Hitman on varjatud seiklusmäng, mille on välja töötanud IO Interactive ja mille on välja andnud Square Enix PC, Playstation 4 ja Xbox One jaoks. Väljalaske kuupäev on 11. märts 2016. Erinevalt teistest frantsiisi mängudest ilmub Hitman välja episoodiliselt, kokku 7 jagu.

Beeta sisaldab m√§ngu proloogi, mis on loodud viimase 20 aasta jooksul salajases v√§rbamis- ja koolitus√ľksuses ICA (rahvusvaheline lepinguline agentuur). See on ainulaadne missioon ja see n√§itab ka agent 47 esimest kohtumist Diana Burnwoodiga. See t√§hendab, et beeta toimib selle episoodilise sarja eelk√§ijana.

Veebruari l√Ķpus andis Square Enix v√§lja ka “Hitman – Cinematic Opening”, vaadake allpool: