Tarbijapäev 2020: kümme saiti, kus on kampaaniaid ja pakkumisi, mida kasutada

Sel pühapäeval (15) toimuv tarbijapäev 2020 on võimalus säästa nii füüsilistes kui ka virtuaalsetes kauplustes tehtavate ostude arvelt. Kuupäev, mida Brasiilia jaemüügis peetakse juba teiseks mustaks reedeks, mobiliseerib selliseid platvorme nagu Zoom, Méliuz ja Cuponation. Sait on valinud eripakkumisi ja pakub eksklusiivseid allahindlusi, kuid need pole ainsad, mis aitavad säästa.

LOE: Sait leiab väga odavaid lennupileteid; oska kasutada

Need, kes otsivad e-kaubanduse tehinguid, saavad kasutada mitmesuguseid hinnavõrdlejaid, sularaha tagastamise teenuseid ja sooduskuponge pakkuvaid veebisaite. Et saaksite 15. märtsil rohkem ostlemist nautida, TechTudo Allpool on kümme saiti, kus on tarbijapäeva kampaaniad ja pakkumised.

1/11-st tarbijapäevast 2020: kĂĽmme saiti koos reklaamide ja pakkumistega – Foto: Ana LetĂ­cia Loubak / TechTudo

Tarbijapäev 2020: kĂĽmme saiti koos reklaamide ja pakkumistega – Foto: Ana LetĂ­cia Loubak / TechTudo

Kas soovite osta soodushinnaga mobiiltelefone, telereid ja muud elektroonikat? Kasutage tarbijatenädala pakkumist võrgus TechTudo

2/11 Võrdle TechTudo toob tarbijapäeval eripakkumisi – Foto: reprodutseerimine / Võrdle TechTudot

Võrdle TechTudo toob tarbijapäeval eripakkumisi – Foto: reprodutseerimine / Võrdle TechTudot

TechTudo aitab teil tarbijapäeval palju säästa. Lisaks hindade võrdlemisele pakub TechTudo veebileht mitmeid sooduskuponge Brasiilias suuremale elektroonilisele e-kaubandusele. Kampaania tõelisuse kontrollimiseks saavad kasutajad kontrollida platvormi pakutavat hinnaajalugu, mis loob tarbijapäeva jaoks spetsiaalse lehe. Pakutakse muu hulgas ka mobiiltelefone, telereid, märkmikke ja kaameraid.

3/11 MĂ©liuz pakub sooduskuponge ja raha tagasi – Foto: Reproduction / MĂ©liuz

MĂ©liuz pakub sooduskuponge ja raha tagasi – Foto: Reproduction / MĂ©liuz

Mitmete partneripoodidega on MĂ©liuz teenus, mis pakub sooduskuponge ostmisel ja tagasimaksmisel. Raha tagasi saamiseks peate tegema kiire registreerimise ja platvormil sisselogimise. Väärib märkimist, et teistelt saitidelt saadud kupongide kasutamine tĂĽhistab MĂ©liuzi raha tagasi. Et säästudest ilma jääda, installige Chrome’i teenuse laiendus.

Vaadake ka: viis olulist nõuannet enne märkmiku ostmist

Viis olulist nõuannet enne märkmiku ostmist

Viis olulist nõuannet enne märkmiku ostmist

4/11 Cuponation: veebisait valis tarbijapäeva jaoks kupongid – Foto: Reproduction / Cuponation

Kupongimine: veebisaidil on valitud tarbijapäeva kupongid – Foto: reprodutseerimine / kupongimine

Kupongimisel on ka sooduskupongid, mis kehtivad kõigile brasiillastele erinevates turusegmentides. Sait lubab tarbijapäevaks ka eksklusiivseid pakkumisi ja erikoode. Osalevate ettevõtete seas olid Amazon, Americanas.com, iFood ja Netshoes.

5/11 Skyscanner aitab teil leida odavaid lennupiletite hindu – Foto: Reproduction / Skyscanner

Skyscanner aitab teil leida odavaid lennupileteid – Foto: Reproductions / Skyscanner

Skyscanner on lennupiletite otsingu sait, mis aitab teil leida lende kõige madalamate hindadega. Selle jaoks on otsingutööriist lennufirmade portaalidele, mis töötavad tarbijate otsitud piirkonnas. Võimalik on kasutada filtreid aja, lennu kestuse, tee ja lennujaama kohta. Samuti saavad kasutajad valida, kas valida lennud ühendusega või ilma.

6/11 Cuponomia pakub partnerpoodides allahindlusi ja sularaha tagasimakseid kuni 20% – Foto: Reproduction / Cuponomia

Cuponomia pakub partnerpoodides allahindlusi ja sularaha tagasimakseid kuni 20% – Foto: Reproduction / Cuponomia

Peale sooduskupongide kandmise võimaldab Cuponomia teil osa oma osturahast tagasi saada. Raha tagastamise korral saavad tarbijad tagasi kuni 20% veebipoodidele kulutatud summast. Platvorm, millel on kaks tuhat partneri saiti, pakub endiselt Chrome’i laiendust, mis on võimeline jälgima e-kaubanduses saadaolevaid kuponge.

7 de 11 Zoom: tuntud hinnavõrdlejad valivad tarbijapäevaks eripakkumisi – fotod: reproduktsioonid / suum

Suum: tuntud hinnavõrdleja valib tarbijapäevaks eripakkumise – Foto: reprodutseerimine / suum

Tuntud hinnavõrdluseks on Zoom koostanud tarbijapäevaks spetsiaalse lehe. Kasutajad saavad filtreerida tooteid allahindlusvahemike (10%, 20%, 30% ja 50%) järgi ning lubada pitseri „Allahindlus“, mis näitab viimase 40 päeva madalaima ajaloolise hinnaga pakkumist.

8-st 11-st alla laaditud veebisaidist tõstke esile veebipoe uusim pakkumine – Foto: paljundamine / allalaadimine kohe

Sait Allalaadimine tõstab esile veebipoe uusimad pakkumised – Foto: paljundamine / allalaadimine kohe

Eriti hindade jälgimisel kuvatakse Baixou Agora veebisaidil mĂĽĂĽdavaid tooteid, näidates allahindluste ja kokkuhoiu protsente pakkumises. See tööriist paistab silma reklaamide värskendamise kiiruse poolest: kui väärtus langeb, hakatakse ĂĽksusi veebisaidi avalehel kuvama. Peale selle võimaldab Baixou Agora võrrelda erinevate kaupluste pakkumisi ja konfigureerida hinnateateid. Sellel saidil on ka Chrome’i laiendus.

9 11-st Decolar.com pani tarbijapäeval kokku pakkumisi kuni 60% soodsamalt – Foto: Reproduction / Decolar.com

Decolar.com kogub tarbijapäeval kuni 60% soodustusega pakkumisi – Foto: Reproduction / Decolar.com

Decolar.com pakub tööriista odavamate lendude ja hotellide leidmiseks. Lisaks nendele teenustele võimaldab see sait osta pileteid, rentida autot, rentida ümberistumisreise ja osta kruiise soodushindadega. Tarbijapäevaks valib Decolar.com pakkumisi kuni 60% soodsamalt.

10-l 11-st Peixe Urbanost on kollektiivsed ostupakkumised ja sooduskupongid – Foto: Reproduction / Peixe Urbano

Peixe Urbanol on kollektiivseid ostupakkumisi ja sooduskuponge – Foto: Reproduction / Peixe Urbano

Peixe Urbano on Brasiilia üks traditsioonilisemaid kollektiivse ostu saite. See platvorm pakub sõltuvalt linnast, kus tarbija asub, pakkumiste kataloogi, mis on saadaval sellistes segmentides nagu ilu, reisimine, kontserdid, restoranid ja kinod. Lisaks kollektiivsetele ostupakettidele on Peixe Urbanol e-kaubanduses suurte nimede, näiteks Casas Bahia, Pontofrio ja AliExpress sooduskupongid.

11/11 MaxMilhas pakub tarbijapäevaks eripakkumist – Foto: Reproduction / MaxMilhas

MaxMilhas pakub tarbijapäevaks spetsiaalset reklaami – Foto: Reproduction / MaxMilhas

Tarbijapäevaks valmistub ka platvorm MaxMilhas, mis müüb registreeritud müüjatest koosnevate miilide kaupa avaldatud odavamaid lennupileteid. Alates eelmisest esmaspäevast (9) pakub see sait iga päev kuponge ja eripakkumisi. Lennu otsimiseks teavitage lihtsalt reisi alguspunkti, sihtkohta ja kuupäeva.

Kui kasutaja teeb otsingu, kuvab süsteem lennufirma veebisaidil nii lennu hinna kui ka sama segmendi väärtuse, mis on tekkinud miilidega MaxMilhases registreeritud müüjalt. See funktsioon võimaldab teil kontrollida, kas ost on tõesti seda väärt.