Tarbijapäev: 6 nõuannet mobiilipakkumiste kokkuhoiuks

2020. aasta tarbijapäeval tähistatakse sel laupäeval eripakkumisega ostjaõiguste tagatisi (15). Mõnes kaupluses tähistatakse tarbimisnädalat või isegi tarbijakuud, mis pikendab kampaaniaperioodi ja suurendab säästuvõimalusi. Siiski tuleb märkida, et allahindlus ei kuulu sellistele pakkumistele nagu “pool duublid”.

LOE: Kas peate 2020. aastal raha kokku hoidma? Vaadake viit rakendust neile, kes soovivad salvestada

Järgmises loendis on näpunäiteid, kuidas jälgida oma mobiiltelefoni pakkumisi, et säästa raha 2020. aasta tarbijapäeva ajal. Mobiiltelefoni märguannete aktiveerimine, hindade võrdlemine ja Internetist kupongide otsimine on mõned näpunäited kuupäevakampaaniate kasutamiseks.

1/6 – Uurige, kuidas leida 2020. aasta tarbijapäeval madalaima hinnaga tooteid – Foto: Pond5

Siit saate teada, kuidas leida madalaima hinnaga tooteid 2020. aasta tarbijapäeval – Foto: Pond5

Tarbijapäev 2020: kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

1. Saate märguandeid pakkumistega

Mõni rakendus võimaldab toodetel meeldida ja väljastab hoiatusi, kui hinnad langevad. See on sobiv valik neile, kes juba kaaluvad konkreetset toodet, ja rakendused nagu Zoom, Buscapé ja JáCotei lisaks hindade võrdlemisele uurivad ka neid teavitustööriistu.

Oluline on selle rakenduse teadete autoriseerimine, et tõuketeated saadetaks telefoni. Samuti on hea kontrollida e-posti aadressi, kuna tavaliselt saadetakse ka teated sinna.

Kaks 6-st reklaamirakendusest saavad saata kasutajatele pakkumistega tõukemärguandeid – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Reklaamrakendused saavad saata kasutajatele pakkumistega tõukemärguandeid – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

2. Luba meilisõnumite teavitused

Veebipoed ja hinnavõrdlusrakendused võimaldavad teil madalate hindade korral registreerida meilisõnumi hoiatusteadete saatmiseks. Kui otsite toodet, kuid soovite parimat väärtust oodata, võib see valik teid aidata.

Märguannete aktiveerimiseks lihtsalt võrrelge rakenduses või veebisaidil olevaid tooteid – Zoom, BuscapĂ©, BondFaro ja Promobit on mitme võimaluse hulgas – ja registreerige seejärel oma e-posti aadress. Tootele meeldimine või soovinimekirja lisamine on samuti võimalus. Tarbijapäeva nädalal on väga huvitav kontrollida oma e-posti aadressi ja enne ostu sooritamist kontrollida, kas kõnealuse toote hind kõigub või mitte.

3-l 6-st rakendusest on võimalus saata teateid, kui toodete hinnad langevad – Foto: Caroline Parreiras / TechTudo

Rakendusel on võimalus saata hoiatus, kui toodete hinnad langevad – Foto: Caroline Parreiras / TechTudo

3. E-kirja saamiseks jätke toode kotti

Simuleeritud ostu abil saab luua muid e-posti märguannete valikuid. Veebipood saadab hindadele langedes teateid kärudesse lisatud toodete kohta. Või pakuvad nad eksklusiivseid pakkumisi ja sooduskuponge tarbijatele, kes pole ostu lõpetanud, kuid on jätnud atraktiivse toote taskusse.

4 kauplust 6-st võivad saata pakkumistega e-kirju, kui jätate toote ostukorvi – Foto: Reproductions / TechTudo

Kauplused saavad pakkumistega e-kirju saata, kui jätate toote ostukorvi – Foto: Reproduction / TechTudo

4. Võrdle hindu rakendusega

Enne veebipõhise ostu sooritamist on huvitav kontrollida toodete hindade ajalugu viimastel kuudel, et mitte kuulsasse “poolduublisse” sattuda. Tarbijad kurdavad, et kauplused tõstsid oma toodete hindu enne kampaania toimumise päeva enne musta reedet nagu must reede, väites, et toote väärtus väheneb poole võrra.

Sellistel juhtudel võib kasulik olla mitu hinnavõrdlusrakendust, kuna need automatiseerivad hinnakujunduse uuringuid. Kui soovite osta selliseid elektroonilisi tooteid nagu telerid, nutitelefonid, arvutid ja tahvelarvutid, on TechTudo võrdlus suurepärane valik. Lisaks on rakendustel nagu JáCotei, Pelando ja Promotop hinnavõrdlusfunktsioon ning Buscapé ja Zoom pakuvad võimalust tutvuda toote hinnaajalooga.

Viiest kuuest võrdlejast meeldib võrrelda TechTudo abi ajalooliste hindade kontrollimiseks – Foto: Marvin Costa / TechTudo

Võrdlejad nagu TechTudo võrdlus aitavad kontrollida hinnaajalugu – Foto: Marvin Costa / TechTudo

Parim viis ostude pealt kokku hoida on sooduskupongid, mis lahutavad ostusummast lõpliku protsendi ja võimaldavad siiski tasuta saatmist. TechTudo kupongidel saab kuni 80% sooduskoode kasutada kauplustes, kus pakutakse laia valikut teenuseid, alates rõivastest kuni supermarketikaupadeni.

Lisaks pakuvad sellised rakendused nagu MĂ©liuz, CupoNation ja Cuponeria mitmes sektoris allahindlusi nii fĂĽĂĽsilistes kui ka veebipoodides – siiski on oluline teada kupongide kehtivust ja kasutustingimusi.

6/6 kupongirakendusest vähendab lõplikku ostuväärtust – Foto: Reproduction / Fernanda Lutfi

Kupongirakendus vähendab ostu lõplikku väärtust – Foto: Reproduction / Fernanda Lutfi

6. Kontrollige, kas partneri poodides pole raha tagasi rakendusi

Cashback on ostuliik, mis tagastab kasutajale protsendi toote eest makstud rahast. Rakendused, näiteks Ame Digital, Méliuz ja PicPay, tagastavad umbes 15% krediiti ostetud toodete väärtusest, mida saab kasutada nii füüsilistes kui virtuaalsetes partneripoodides. Kauplused nagu Americanas, Submarino ja Shoptime on Ame Digitali partnerid ja mitmed ettevõtted, näiteks baarid, aktsepteerivad seda uut makseviisi.

Kas Spotify esitusloenditest on võimalik raha teenida? Esitage küsimus TechTudo foorumis.

Mobiiltelefonid ja nutitelerid odavate hindadega?  Siit saate teada, kuidas pakkumisi ära kasutada

Mobiiltelefonid ja nutitelerid odavate hindadega? Siit saate teada, kuidas pakkumisi ära kasutada