Taskheat on täielik ülesannete haldur, millel on vooskeemid iOS-ile, iPadOS-ile ja macOS-ile

Ăślesannete korraldamine on omaette suur töö – kuid väga vajalik. Muidugi, kui mõni tehnoloogia on meie käeulatuses, on see palju lihtsam.

Nagu teame, on tänapäeval mitmesuguseid rakendusi, mis on loodud meie kohustuste haldamiseks ja korraldamiseks; mõned neist on aga sama täielikud Soojendage ülesannet.

Varem tõin välja võib-olla taotluse ainsa negatiivse aspekti: see pole portugali keeles saadaval; kuid kui see pole teie jaoks probleem, siis leiate, et sellel on suurepärased ressursid, mis aitavad teil oma ülesandeid korraldada.

See rakendus võimaldab teil luua mitu ülesandetegevusega projekti ja saate lisada ka märkmeid, silte, värve ja isegi nende asukohta. Kui töötate meeskonnaprojektiga, pakub Taskheat ka võimalust esile tuua, kellele iga ülesanne on delegeeritud.

Neile, kes soovivad viia ülesannete haldamise järgmisele tasemele, võimaldab Taskheat vooskeemirežiim teie ülesandeid täpselt prioriseerida. Seal saate seotud ülesandeid konfigureerida, lihtsalt neid ühendades.

Pärast projekti ülesannetega linkimist tõstab rakendus automaatselt esile kõik seotud ülesanded, nii et need saaksid kiiresti leida. Samuti pakub rakendus filtreid ainult tulevaste, jagatud ülesannete ja muu kuvamiseks.

Üldiselt on Taskheatil iOS-iga väga sarnane liides, mis muudab selle väga intuitiivseks. Teine oluline aspekt on see, et rakendusel on universaalsed ostud, mis tähendab, et ühes seadmes tehtud ostud on saadaval kõigis teistes seadmetes (iOS, iPadOS ja macOS).

Ostudest rääkides, et kasutada kõiki funktsioone, mida peate täisversiooni ostma ĂĽhe R $ 38 ostu kaudu – ei, see pole tellimus ja nagu me ĂĽtlesime, kehtib see kõigi eespool nimetatud seadmete kohta. Samuti on 14-päevane tasuta prooviperiood.


Rakenduse Taskheat ikoon - ĂĽlesandeloend

9to5Mac kaudu