Taskutasku bandiidid rĂĽndavad Apple'i poodi, mis on remondiks sulgemas

Taskutasku bandiidid rĂĽndavad Apple’i poodi, mis on remondiks sulgemas

Sõltuvalt teie vaatenurgast võiks seda uudist analĂĽĂĽsida kui õnne või õnne Apple’i jaoks: neli meest tormasid välja Apple Highland Village (Texases Houstonis) sõitis eelviimasel koidikul vastu poeklaasi seina pikapiga – see oli teine ​​selline juhtum vaid ĂĽhe aasta jooksul.

Bandiidid ei saanud juhtumi ajal poes oleva politseiniku tõttu palju varastada. Lisaks on ruumid igal juhul juba plaanis varsti sulgeda – ja tõenäoliselt vahetavad nad oma klaasi lähitulevikus välja. Mis on emotsionaalne teerull, mis?

Selle teabe edastas kohalik politsei Houstoni kroonika, teatasid, et sõidukis olevad neli kahtlusalust põrkasid kaupluse klaasseina pärast selle asetatud betoonist tõkke purustamist, et vältida täpselt sellist juhtumit. Apple Store’i sisse astudes tulid mehed aga silmitsi politseinikuga, kes töötas seal öövalvurina; pärast tema asukohast teadasaamist võtsid kahtlusalused lihtsalt sissepääsule lähimast lauast paar toodet, ronisid tagasi veoautosse ja põgenesid. Varastatud pikap leiti mahajäetuna mitme kilomeetri kaugusel ja keegi õnneks viga ei saanud.

Nagu eespool öeldud, pole see esimene kord, kui Apple Highland Village sellist vargust näeb: 2018. aasta juunis olid kurjategijad juba täpselt samamoodi poodi tunginud, kaevates Apple’iga kohtusse ĂĽhe tema fassaadi klaaspaneeli vahetamise. . Varastatud esemete väärtust ei avaldanud ei Apple ega politsei, kuid arvatakse, et klaaspaneelide kahjustused olid suuremad kui seadmel endal.

Poel on siiski kindel kuupäev, et renoveerimiseks ajutiselt sulgeda: nagu ametlik leht teatab, toimub sulgemine alates 28 järgmine, endiselt ilma uuesti avamise kuupäevata. Kas Apple vahetab klaaspaneelid kosmoseajalugu arvestades vastupidavamate elementide vastu?

Cult of Maci kaudu