Tasuta laiendus võimaldab teil Google Chrome’is Wordi, Exceli ja PowerPointi faile redigeerida ja luua

Siit saate teada, kuidas Wordi, Exceli ja PowerPointi faile luua ja muuta ilma Microsoft Office’i paketti ostmata.

Kui olete programmi tavakasutaja Sõna, Superior ja voolupunkt, kuid te ei soovi sellele kulutada Microsoft (Microsoft Office R $ 254,30 eest PC või R313,10 USD Maci jaoks), teadke, et see on olemas praktiline ja tasuta alternatiiv dokumentide loomiseks ja muutmiseks nende kasutatavas vormingus otse brauseris Google Chrome.

Ise käivitatud Google, pikendamine Office’i redigeerimine dokumentide, arvutustabelite ja esitluste jaoks installima Google Chrome tugi dokumentide loomiseks ja redigeerimiseks .doc, .docx, .xls, .xlsx, .ppt ja .pptx, otse Interneti-brauserist.

emakeel-kontor-toimetamine-2

See töötab koos teenusega Dokument (Google Docs), Arvutustabelid (Google’i arvutustabelid) ja Açõesi esitlus SlideShare’is (Google Slides) võimaldab kasutajatel failivorminguid salvestada Microsoft Office või teisendage sellesse teenusevormingusse. Selle kasutamise alustamiseks järgige allolevat õpetust:

Installimise ja kasutamise õpetus:

  1. Käivitage brauser Google Chrome;
  2. Klõpsake laienduse linki Office’i redigeerimine dokumentide, arvutustabelite ja esitluste jaoks;
  3. Järgige installimise juhiseid ja oodake installiprotsessi;
  4. Valmis!

Nüüd avage lihtsalt oma Wordi, Exceli ja Power Pointi failid Google Chrome, Gmail või mõni muu programm Google, mida saab igas arvutis vaadata ja redigeerida, ilma et peaksite pakette installima Microsoft Office.

Peale traditsiooniliste tööriistade Word, Excel ja voolupunktselle laiendiga saate kutsuda teisi dokumente redigeerima, kommentaare tegema, vestlustes osalema jne. Tasub vaadata, eriti kui soovite säästa raha.