Tasuta restoranimäng iOS-ile – laadige alla tasuta App Store’ist

Te peaksite juba teadma, kui keeruline on äri ajada, eriti gastronoomilises sfääris, sest kõik on otseselt seotud avalikkusega ja millegagi, mis on inimkonna alus: toiduga.

Kui olete alati tahtnud teada, mis tunne on restorani pidamine, võite kasutada mitmesuguseid mänguvõimalusi, mis simuleerivad, mis tunne on olla selle ala proff!

Tasuta restoranimäng iOS-ile

Kasum, IOS-i seadmetele leiate mitmesuguseid tasuta restoranimänge, nimelt Apple’i tahvelarvutite ja telefonide jaoks. Kasutage seda võimalust, et teada saada, mis on vaba aja veetmine sellise atraktiivse ettevõttega nagu restoran, teadke, kuidas ajahalduse ja klientide kannatlikkusega hakkama saada.

Parema vaatamise huvides leiate allpool toodud iOS-i jaoks tasuta restoranimängude tähestikulises järjekorras!

Cafeland

cafeland

Alustame Cafeland, Kokandusmängud, kus Sa mängid rolli peakokk ja eesmärk on kujundada oma unistuste kohvkaunista see, vali menüüst roogasid, paku maitsvaid roogasid ja valluta linn.

Mõne rooga,Uute retseptide avamiseks, menüüde lisamiseks ja kellaga võistlemiseks peate juhtima oma kohvikut, teenindada kõiki kliente. Samuti on võimalik külastada oma sõbra kohvikut ja aidata neid välja, saates kingitusi ja paludes ka abi.

SEE Cafelandomab AppStore’is 4,7 / 5 tärni, tänu enam kui 1600 arvustusele.

Craze’i kokkamine

Craze'i kokkamine

Selles mängus eesmärk on ajahalduse kaudu luua restoranimpeerium. Valmistage maitsvaid toite pagaritöökodadest, suupistebaaridest ja viietärni restoranidest eksootilistes paikades nagu Pariis ja paljud teised. Uurige toiduvalikuid retseptide loomiseks ja klientide soovide täitmiseks.

Edenedes teenite oma jõudluse suurendamiseks boonuseid, münte ja tugevdusi. Arvustusi oli üle 600, mis panid mängu 4,7 / 5 tärniga.

Cooking Dash

Cooking Dash

Peal Cooking Dash, You Flo – tegelane, kellel on juba mitu muud arendaja mängu. Selle valiku korral tellisite ta, et ta kuulsust koguks peakokk Telekuulsused. Kõige mitmekesisemates ja uskumatumates restoranides on lõpetamiseks sadu episoode, kus igalĂĽhel on oma menĂĽĂĽ ja kliendid.

Uuendage seadmeid ja materjale, võimaldades kiiremat ettevalmistamist ja lühendades iga kliendi ooteaega. Uuendage restorani kaunistusi, et suurendada kannatlikkuse taset ja boonusenõuandeid!

Rohkem kui 2000 hinnanguga Cooking Dash on 4,7 / 5 tärni.

Keetmispalavik

toiduvalmistamise palavik

SEE Keetmispalavik on veel üks ajajuhtimise mäng, see on võimaldab teil lõbutseda kõige erinevamates köökides: näiteks suupistebaarid, pagaritöökojad, hiina restoranid, pitsad ja mereannid. Seal on rohkem kui 250 rooga, et saaksite süüa teha ja kliente teenindada, enne kui neil kannatlikkus otsa saab ja lahkuvad.

Uuendage oma köögiriistu ja restorani sisustust, et meelitada rohkem kliente.

Hinnang on 4,5 / 5 tärni, tänu üle 2600 kasutaja arvamusele.

Toidutänav

Toidutänav

Mäng on 3D-vormingus ja sellel on mitu tähemärki, nii et teate ja nautige. Koguge värskeid koostisosi ja valmistage maitsvaid roogasid kogu maailmast, et saaksite oma meeskonda kaunistada ja isikupärastada ning kliente rõõmu tunda.

Aidake oma sõpru ja teisi mängijaid koostisainete ja taldrikutega kauplemisega. See mäng on hinnatud 4,8 / 5 tärni ja 336 kasutajate arvustust.

Hea pizza, suurepärane pizza

suurepärane pitsa mõnus pitsa

Nime abil on seda võimalik märgata Mäng paneb sind oma pitsarestorani haldama

. Hea pizza, suurepärane pizza see on suhteliselt lihtne, kuid pakub lõbusat ja palju väljakutseid, et rahuldada klientide soove (on üle 80 ainulaadse isiksuse ja eelistuse).

Kasutage pitsa õigeid lisandeid, avage uued täidised. Täiendage varustust, et saada erakordsemat kogemust ja piisavalt kasumit, et hoida oma pitsarestorani lahti!

Üle 1200 arvustuse andis mängule 4,7 / 5 tärni.

Minu kohvik: retseptid ja lood

Minu kohviku retseptid ja lood

Kas teil on kohvik, mida olete alati soovinud. Aidake tegelasel Annil avada stiilne kohvik, et klientidele jooke ja suupisteid pakkuda – See simulaator toob ka lugusid ja intriige, andke teada tarbijale, saab saladust uurida. Valige konkreetsed vastused ja mõjutage lugu.

Ehitage mugav ja meeldiv koht, palgake töötajaid, muutke menüüs hindu ja hoidke alati kohviku sisekujundus. Leidke spetsiaalsed retseptid ja muutuge köögitäheks.

Ligi 11 000 kasutajate arvustusega on sellel mängul 4,8 / 5 tärni.

Restoran DASH: Gordon Ramsay

Gordon Ramsay restoran DASH

Tehke Gordon Ramsayst oma teejuht ja reisige mööda maailma, õppides suurepäraseid restoranioskusi, kus saate edetabeli tippu jõudmiseks Internetis sõprade või teiste mängijatega kokku puutuda.

Looge oma välimus ja valmistuge oma suuremate hüvede retsepti värskendamiseks, kogu mängu jooksul koguge haruldasi ja ainulaadseid esemeid. Idee on laiendada oma gastronoomilist impeeriumi ja lõbutseda.

Mängust lahkus AppStore’is ĂĽle 2100 arvustuse 4,7 / 5 tärniga.

Tähekokk: kokandusmängud

Tähekokk

Üleminek lihtsast amatöörkokast tõeliseks kokandusmeistriks, vastupandamatu mitmesuguste roogadega. Korraldage oma restoran ja jääge kõrgete hinnangute juurde, pidades alati meeles selle koha kaunistamist kõige hea ja paremaga.

Köögi haldamine, spetsiaalse ja ajakohase varustuse omamine ning kvalifitseeritud meeskonna abi ärakasutamine.Lisaks saate õues ise köögivilju kasvatada ja pärast retseptide loomist peakoka poes roogasid müüa, müntide teenimiseks ja isegi köögiviljade ostmiseks, mida sõbrad müüvad.

Ligi tuhande arvustuse kohaselt on mäng 4,6 / 5 tärni.

Maailmakokk

Maailmakokk

Teie toidueelistus pole oluline – selles nimekirja viimases mängus Nautite retsepte rohkem kui 20 riigist. Avage oma restoran, sisestage nimi ja kaunistage see oma äranägemise järgi.

Alustage rahvusvaheliste roogade valmistamist ja teenige kliente, kes tulevad. Vajadusel pikendage asukohti ja ka menĂĽĂĽsid, kuna ilmub iga uus rahvusvaheline kokk. Aktsepteerige VIP-kliente ja osalege ĂĽritustel, et saada rohkem kogemusi ja populaarsust!

Arvustuste põhjal säilitab mäng skoori 4,4 / 5 tärni ja sellel on peaaegu 500 arvustust.