contador gratis Skip to content

Tasuta utiliit asendab puuteplaadi ikoonid doki, vidinate ja kontekstipõhiste otseteedega

Tasuta utiliit asendab puuteplaadi ikoonid doki, vidinate ja kontekstipõhiste otseteedega

Osta a MacBook Pro kuid pole aastal laialdaselt kasutatud Puudutage riba? Teil on kaks võimalust: ignoreerida seda või proovida muuta olemust nii, et see tooks teie kasutusmustritesse midagi kasulikku. Kui teine ​​variant tundub huvitavam, on meil täna hea näpunäide: EnergyBar.

See on tasuta avatud lähtekoodiga utiliit macOS-i jaoks, mis peaaegu täielikult asendab ribaelemendi vidinate ja kontekstipõhiste otseteedega vastavalt nende kasutamisele. Tarkvara saate kohandada, et näidata, mida soovite – alustades tähega Dokk, kus näete oma lemmikrakendusi ja katalooge (ja kes teab, peidab ruumi kokkuhoiuks Doki lauale jäädavalt)

Ribale on võimalik lisada ka vidinaid: ĂĽks neist näitab praegu avatud rakendusi, teine ​​aga ekraani “Mängus” praegu esitatava muusika kuvamiseks – puudutage ja hoidke muusika taasesituse rakenduse avamiseks. Muud vidina näited hõlmavad ilma, aku taset, kella ja palju muud.

Puudutusriba põhielemendid jäävad puutumatuks: teil on endiselt juurdepääs Esc-klahvile (MacBooks Pro-l, millel muidugi pole füüsilist võtit) ja juhtribale koos helitugevuse ja heleduse reguleerimisega.

EnergyBari saab alla laadida otse oma GitHubi lehelt. Tasub vaadata – ja anna baarile uus elu.


13

Nupp - osta kohe

MacBook Pro

aastal Apple

Sularaha hind: alates 12 806,10 R $Paigaldatud hind: kuni 12x R $ 1185,75Värv: tühik hall või hõbedaneKäivitatud: Mai 2020


16

Nupp - osta kohe

16-tolline MacBook Pro

aastal Apple

Sularaha hind: alates 21 689,10 R $Paigaldatud hind: kuni 12x R $ 2 008,25Värv: tühik hall või hõbedaneKäivitatud: 2019. aasta

näpunäide Paulino Filho