Tasuta vestlusrakendus, mis toetab tõukemärguandeid

Pärast BeejiveIMi edu, mis tõi iPhone’ile tõukemärguandefunktsiooniga vestlusprogrammid (MSN ja teised), ilmusid mitmed muud tasuta lahendused. Vaatame nĂĽĂĽd mõnda neist.

Nimbuzz

NimbuzzSEE Nimbuzz (link) värskendas täna hommikul kiirsuhtlusklienti, tuues tõukefunktsiooni. Kõik portugali keeles, võimaldades lisada mitmeid sotsiaalteenuseid, sealhulgas MSN, AOL ja GoogleTalk. Samuti helistab ta Skype’i või muude teenuste kaudu VoIP kaudu.

Tõukemärguanded

Žanri teiste programmide suur erinevus on see, et tõukehoiatusi ei toimu hüpikakende kaudu. See kuvab rakenduse ikooni kohal ainult numbrilise sildi, mis muudab võimatuks näha, kes teile sõnumi saatis.

Toetatud võrgud VoIP

Kõige atraktiivsem on VoIP Dialed telefonikõne teenus. Kuigi programm ei helista 3G-võrgu kaudu, on sellel teenus, kus rakendus valib kohaliku numbri ja helistab. Hinna maksate ainult kohalike kõnede eest. Brasiilia kohta on saadaval ainult São Paulo numbrid.

VoIP VoIP

Nimbuzz on saadaval operatsioonisüsteemiga iPhone ja iPod touch alates 2.0. Mõned funktsioonid (näiteks push) piirduvad süsteemi versiooniga 3.0.

eBuddySEE eBuddy (link) on ammu väljas olnud ja paljud inimesed palusid meil sellest rääkida.

eBuddy

See on väga lihtne ja lihtne, toetab ka mitut vestlusprotokolli. Võib-olla on vastus neile, kes tahavad lihtsalt MSN-i suruda ilma midagi maksmata.

Mulle ei meeldi see, et hüpikakende tõukemärguanded ei kuva teateid, vaid ainult teateid, mille keegi on teile kirjutanud. See tähendab, et selle lugemiseks peate rakenduse uuesti avama.

eBuddy

EBuddy ĂĽhildub ka iPhone’i ja iPod touchiga OS 2.0 või uuema versiooniga.

FringSEE Fring see oli kõigi suur pettumus. Eelmisel aastal suure hulga fanatite abil käivitatud ettevõttel ei tundu olevat pädevust end värskendada OS 3.0 uutele funktsioonidele ja mis veelgi hullem, ta kasutab kasutajate petmiseks valesid. Hoolimata sellest, et ta avaldas oma ajaveebis, et tegelikkus erineb rakenduse kirjeldusest tehniliste probleemide tõttu, saatis meie lugeja Eduardo meile saadud e-kirja eile ettevõte, kes kasutab oma reklaamides endiselt funktsiooni Push, mida seal pole.

Valeta!

Ettevõtteid, kes üritavad tarbijaid petta, tuleks ignoreerida. Olen selle oma seadmest eemaldanud ja mul on õigus panna hindamisele ainult üks tärn. Oled see sina?