Tasuvuse väljakutse: 31 väljakutsega rakendus, et noored püsiksid üksteisega ühenduses

1 katsumus päevas, 720 tundi. Kas saate lõpuni jõuda? Need on kĂĽsimused, mida kĂĽsitakse rakenduse Payback Challenge installimisel – see on Transformers Movementi loodud rakendus, mis soovib hoida noori ĂĽksteise lähedal, fĂĽĂĽsiliselt distantseerudes. Selleks on 31 väljakutset, mida peate oma sõpradega jagama.

Kõndimine sõbraga, kellega te pole pikka aega kohtunud, või videokõne kaudu oma lemmikseeria vaatamine kellegagi koos on kaks näidet väljakutsetest, mida rakendus käivitab – selle Transformers Movement kampaaniaga liituvatele noortele – ĂĽks päevas. Sellel riiklikul vabatahtlikul algatusel on maailmavaade, kus kõik avastavad oma supervõimed ja kasutavad neid maailma parandamiseks, tuues välja noorte sotsiaalse isolatsiooni ja selle mõju.

Tasuvuse väljakutse “data-title =” Tasuvuse väljakutse – tasuvuse väljakutse: 31 väljakutsega rakendus noortele ĂĽksteisega ĂĽhenduses pĂĽsimiseks – SAPO Tech> Tagasi väljakutse

Nagu väljakutsed, on ka see liikumine seotud tasumise mõistega. Mentorid ja vabatahtlikud pakuvad iganädalasi tunde sellistes valdkondades nagu kokandus, jalgpall ja kikkpoks õpipoisi rühmadele, kes on põhiliselt ohustatud lapsed ja noored. Aastate jooksul on need noored pidanud sotsiaalseid probleeme tuvastama ja neile määratud tegevuste abil lahendama.

Transformerite liikumise tegevjuht InĂŞs Alexandre selgitas avalduses, et rakendus käivitati “selleks, et väljakutseid jagataks, kogu kogukonna kaasamiseks nende lahendamisse”.

Rakendus on tasuta ja saadaval Androidi jaoks ning ametliku veebisaidi kaudu saate valida ka enda ja teiste väljakutse.