contador gratis Skip to content

TCL laseb kinotehnoloogiaga turule 8K ja 4K QLED telerid

TCL laseb kinotehnoloogiaga turule 8K ja 4K QLED telerid

TCL kuulutas CES 2020-l välja uue QLED-telerite rea, millel on 8K eraldusvõime ja filmikogemus; vaata mudelit

Kas olete mures oma lemmikmängu kvaliteediga graafika kasutamise pärast? PlayStation 5 või Xboxi seeria X? A TCL kuulutati välja CES 2020, Teie uus nutiteleri QLED eraldusvõimega 8K ja 4K templiga IMAX täiustatud, mis pakub teleris kuvatavale sisule kinokogemust. Tooted moodustavad premium klassi X-seeria ja Linnaliin, millel on suur rõhk X915, seda QLED 8K kuni 75 tolli.

Kodune IMAX

Teatatud on kõige võimsam mudel TCL X915 8K (paljundamine: TCL)Teatatud on kõige võimsam mudel TCL X915 8K (paljundamine: TCL)

A LED-teler Q9 seni kõige täiuslikum X-seeria lansseerimine. Saadaval suurustes 75 ja 65 tolli 8K ning tehnoloogiaga Quantum Dot Display (pooljuht nanokristallid, mis tekitavad puhast RGB valgust) ja Dolby visioon (iga kuvatava stseeni dünaamilised metaandmed), on nutiteleri piltidel suurem heledus ja kontrastsus.

Paneeli olemasolu QLED, seda X915 kasutades kohalikku tuhmustehnoloogiat, võimaldab täpset taustvalgustuse kontrolli, et tagada parem kontrast ja väga selged pildid. 8K mudel on varustatud spetsiaalse pildi- ja heliprotsessoriga, mis võimaldab teleril protsesse toota kallutamine madalama kvaliteediga sisu kuni 8K, kaotamata kvaliteeti.

Helikvaliteedi osas on teleriga kaasas ümbritsev heli Onkyo ja tehnoloogia Dolby Atmos, mõlemad on kino väärtustajad, keda kasutab enamus maailma võrke.

IMAX Enhanced pakub 25% rohkem sisu (reprodutseerimine: TCL)IMAX Enhanced pakub 25% rohkem sisu (reprodutseerimine: TCL)

8K mudeli puhul on aga kõige parem pitser IMAX täiustatud, mis teeb ettepaneku suunata vaatajad IMAX-i kinoelamuste juurde, viies elutuppa tehnoloogia, st laiendatud ekraanisuhte, parema heli- ja pildikvaliteedi. Näide hiljutisest 4K HDR-i väljalaskest koos sellise tehnoloogiaga, Ämblikmees: kodust eemal, Mis kujutab 45-minutiliste funktsioonide jaoks 25% rohkem ekraani.

Sisene CES, seda TCL see kuulutas välja ka sarnase mudeli tehnoloogia osas, kuid väiksema versiooniga, kui teie tasku ja elutuba ei toeta 60–70-tolliseid telereid. Me räägime rohkem mõlemast 4K mudelist, C715 ja C815all.

TCL C715 ja C815

TCL C715 ja C815 (paljundus: TCL)TCL C715 ja C815 (paljundus: TCL)

A TCL C715 saadaval 65, 55 ja 50, sama tehnoloogiaga nagu X915see on Kvantpunkt, Dolby Atmos ja Dolby visioon, on saadaval kõige hõlpsamini kättesaadavana. Lisaks on teleritel hääljuhtimine, funktsioon, mida nad klassifitseerivad kui "täisekraanikujundus" ja opsüsteem Android TV. J a TCL C815 saadaval ülaltoodud versioonides 75, 65 ja 55 (koos Quantum Dote Dolbyga), kuid siiski olemas helisüsteem Onkyolaenata mudelilt X915.

CES 2020: TCL (paljundamine: tulevik)CES 2020: TCL (paljundamine: tulevik)

Muud kuulutused

Konverentsil endal CES 2020, mainitakse kiiresti ka kahte projekti, ĂĽhte 5G mobiiltelefon koos kokkupandava ekraaniga ja klaas kutsutakse Projekti vibulaskmine 2.0 ĂĽks kantav kujundada a Televiisor kuni 100 tolli oma seina peal.

Selle teadaandega kohtub TCL televisiooniga järgmise põlvkonna konsool, mis peab algama selle aasta lõpus, kuna seda toetavad mitmed tooted kaadrisagedus alates 120 Hz 4K-s. Samuti saavad nad sisu optimeerimiseks töötada värskenduskiirusega, tuues nende vahel sujuvuse helilooming ja pilte mängult endalt. seda THX-i sertifitseeritud mängurežiim partnerlus kinoettevõttega (THX), mis käivitatakse alates TCL.

Mõlemad X915 sest mõlemad 4K on Internetis saadaval 2020. aasta teine ​​kvartal, kõigepealt Austraalias ja Euroopas ning seejärel teistes piirkondades. Mida arvate uudistest? TCL? Kas on piisavalt põhjuseid, mis paneksid telereid vahetama, et nautida sel aastal välja antud videomänge?

Allikas: TCL;