TCL soovib muuta TV tulevikku. Ja võta 2020. aastal Euroopas kolmas koht

Quantum Dot, Android TV, Ultra HD ja HDR Pro on mõned märksõnad, mida TCL kasutab oma telestrateegia toetamiseks ja millega ta soovib saavutada 2020. aastaks Euroopa turul kolmanda koha.

Brändil on juba kindel positsioon Hiinas ja teistel Aasia turgudel ning see saavutas 2017. aastal kogu maailmas müügis kolmanda koha, kuid Euroopa on üks valdkondi, kus ta panustab kihlvedude jätkamiseks oma tootluse suurendamisel, mis on ületanud 18,1 miljardit dollarit 2017. aastal turuosaga 11%.

TCL tech “data-title =” TCL tech – TCL soovib muuta teleri tulevikku. Ja vallutada Euroopas 2020. aastal kolmas koht – SAPO Tek ”> TCL-i tehnoloogia

Rooma toimunud IFA ülemaailmsel pressikonverentsil selgitas strateegiat Euroopas müügi ja turunduse eest vastutav Frédéric Langin. Tegevjuht tuletas meelde, et LCD oli 2015. aastal üks ettevõtteid, kes panustas Quantum Dot tehnoloogiale ja et ta usub jätkuvalt, et see on parim tehnoloogia erksamate värvide ja valgustuse tagamiseks, toetades meelelahutuse tulevikku.

Aastaks 2019 on suundumus suuremate LCD-ekraanide jaoks, millel on 65 ja 75-tollised ekraanid, kuid alates 2020. aastast domineerib paneeliturul isekiirgusega (isevalgusega) Quantum Dot, nagu selgitas tootearenduse direktor Marek Maciejewski.

Kuigi ta ei maininud 8K-d, lubas Euroopa turule suunatud LCD-ekraan uusi funktsioone “uues resolutsioonis pärast 4K-d IFA 2018 jaoks”, milles on ka kasutajaliideses asjakohaseid muudatusi.

Kavas on kõnesuhtlus televisiooniga Google’i assistendi ja Google Home’i kaudu, aga ka muudatused rakenduste ja teenuste esitluses. TCL on jätkuvalt keskendunud televisioonis olevale Android TV sĂĽsteemile ja saab nĂĽĂĽd kasu Android O kontseptsioonimuudatusest, alates rakenduspõhistest liidestest kuni isikupärastatud sisusoovitusteni ja rohkemate inimeste tähelepanu.

TCL teatas CES-is uuest tootesarjast, mis toetab seda kasvustrateegiat ja mis on mõeldud ka potentsiaalse tarbijate huvi uurimiseks 2018. aasta maailmameistrivõistlustega kaasnevate uute telerite vastu. Neymari mängijad on brändisaadikud, kes soovivad lüüa palju väravaid.