contador gratis Saltar al contenido

teadke, milline tüüp on teie jaoks ideaalne

teadke, milline tüüp on teie jaoks ideaalne

Tänapäeval on hea kasutajakogemuse eelduseks arvutis SSD olemasolu. Õpetame teid valima teile parima mudeli!

Kas sa mõtled vana välja vahetada? HD ühe jaoks SSD? See on mõistlik, kuna kiirem salvestusviis võib parandada personaalarvutite ja sülearvutite jõudlust. Nüüd on teil sellest osast mitu mudelit ja see ei pruugi olla teie jaoks parim hind ja kiirus.

Selles artiklis selgitame kõike ladustamise kohta SSD ja aitame teil valida endale sobivaima.

SATA SSD Väljenda (SATAe)

Salvestusruum, millel on pistik SATA Express on varustatud tehnoloogiaga, mis saavutab kiiruse kuni 10 GB / s või gigabaiti sekundis. Sellel on hübriidühendus ja see koosneb kahest sisemisest draivist, mis aitavad seda toidet võimaldada.

seda SATA Express ühildub SATA 3, 2 ja 1 standarditega, lisaks toimib PCI-sisendühendusena Väljenda minu taldrik. Väärib märkimist, et edastuskiirusele piiranguid ei seata.

Kuna see tehnoloogia seisneb kahe draivi koos töötamises, on võimalik lisada kaks kõvaketast (HD) ja seeläbi saavutada parem jõudlus. Midagi sarnast RAID, tehnika, mis muudab süsteemi kiiremaks ja turvalisemaks.

Seda tüüpi SSD võimaldab sisestada kaks salvestusruumiSeda tüüpi SSD võimaldab sisestada kaks salvestusruumi

Et teada saada, kui kiire see mees on, Liinile pääseb juurde PCI Express emaplaadi, ühendades kaks ühist salvestusruumi (SSD / HD) või kasutades ühte konnektorit SATAe mis läheb kolme sisendisse, pääseb 4-pin pistikule. See võib põhjustada kiiruse ennenägematu väärtuse saavutamist.

Maksimaalne kiirus, mida standard toetab, on 1580 MB / s, sest kasutuskiirus sõltub rohkem SSD. Kui näiteks salvestusruum on kavandatud töötama maksimaalsel kiirusel 500 MB / s, pole seda mõtet ühendada SATA Express seoses SATA III-ga, kuna sellel pole ühendustega probleeme.

Sata Express SSD mudelMudel ei ole nii odav, kuid investeeringud ei kaota seda

See on nagu tarbetu kiirendus, kuid uus SSD vabastatakse praegu maksimaalselt bändist rahulikult. Seega on mõistlik pääseda PCI Expressi juurde ainult siis, kui puuduvad piirangud, mida saaks ületada.

seda SSD Sata Express seda tuleks kasutada ainult siis, kui teil on seda tüüpi salvestusse investeerimiseks head kapitali, kuna see pole nii odav. Kiire otsingu kaudu Internetis leidsime hinna, mis ulatus R $ 2.oo, oo-ni. Veel üks asjakohane punkt on ruum, mis tuleb teie juhtumi / sülearvuti selle uue jaotise jaoks korrastada.

See ei ole üks aeglasemaid mudeleid, kuid ruumi otsimise hind ja lahendus on endiselt asjakohased, kui otsustatakse, kas osta või mitte.

M.2 SSD SATA

Ühel omadusel on SSD koos SATA M.2 Salvestusruumi on rohkem, kuna see toetab suuremat mälumahtu. Praegu oleme saadaval M.2 SSD 2 TB-ga oli mõnda aega tagasi midagi võimatut.

Lahendatud on ka ruumiprobleem, sest seda tüüpi salvestusruumid on head väike. Me ei tohi unustada, et see suudab ka andmeid kiiresti edastada ja seda ilma täiendava toite- või andmekaabli vajaduseta.

M.2 SATA SSDVäga väike SSD mudel

seda M.2 on Kiirus 10 GB / s, sama mis SATA Express. PCI-Express 4.0 väljalaskega eeldatakse, et selle tehnoloogiaga toodete kiirus kahekordistub.

Ainult selle standardi jaoks pole vaja kontrollereid, kuna nüüd toetatakse omamaist tehnoloogiat – see modifikatsioon aitab hindu alandada ja kõrvaldab raskused turule sisenemisel – ühendused M.2 ka ligipääsetavam.

Aja jooksul muutus see tehnoloogia odavamaks ja paljud arvutiettevõtted hakkasid seda kasutama M.2 nende nutitelefonide emaplaatidel ja isegi keskmistel.

Veel üks positiivne punkt on see suurus SSD kuna sellel mudelil on ainult neli suurust: 42mm, 60mm, 80mm ja 110mm.

Mõned ettevõtted võivad turule tuua suuremaid mudeleid, kuid seda on vaja ainult juhul, kui õigustus on piiratud arvu draivide pakkumine ja ilmselgelt rohkem mälu.

M.2 SATA SSDSeda tüüpi SSD-sid saate sülearvutis rahulikult kasutada

Veel üks positiivne punkt on kahe loogilise liidese AHCI ja NVM-Express tugi. Kuna see toetab täpsemat hostikontrolleri liidest, võib see olla võimalik SSD M.2 ühildub "varasema" tarkvara, vana OS-i ja varasemate põlvkondadega, mitte ülimuslike emaplaatide ja muude SATA-draividega.

NVMe tugi tagab kiire PCIe-pistiku parema kasutamise, võimaldades samal ajal arvutil korraga teha mitu toimingut.

See mudel suudab sujuvalt üle kanda ka vähemalt 1 GB / s, kuid kõik sõltub sellest, kuhu faili saadate. Ei aita see, kui saate kõik need summad korraga üle kanda ja saaja salvestusruum ei saa neid kõiki korraga vastu võtta.

Kuid see pole halb ost, sest masina jõudlus, kus see on installitud, olgu see siis arvuti või sülearvuti, on suurenenud, kuna see on väikese suurusega.

Hind on ka väga kutsuv ja me leiame a SSD M.2 müüb umbes 600.00 R $. Seda tüüpi ladustamine on väga tasuv.

SSD PCI Express

PCI Expressi pesaga on ühendatud palju salvestus SSD-sid, kuid kasutage ülalnimetatud standardit SATA M.2. See kaart on adapter, kuid on poode, mis saavad PCI Expressiga otse ühendust luua ilma tugiteenuseta. mis saab modellist Intel 750 seeria.

seda Samsung XP941 Lugemiskiirus võib olla kuni 1400 MB / s, kuid on poode, mille kiirus ulatub 2400 MB / s. Kui tsiteerida kirjutamise kiirust, siis võib-olla seda tüüpi SSD jõuda 1200 MB / s. Piisavalt, et töötada ilma kuulsa "õhuklapita".

Aga kui kiirus on absurdne, siis kahjuks mitte nii odav. Need mudelid võivad olla kasulikud mitmesugustel puhkudel, kuid neid ei saa osta alla 5000 reaalaja. Näib, et kõrged hinnad pole selle toote populariseerimisele kaasa aidanud. Samuti on mitu emaplaati, mis ühilduvad seda tüüpi salvestusruumidega.

SSD PCI ExpressSelle mudeli kiirus on kõrge, kuid probleemiks on suurus ja hind

See on kahtlemata tähelepanuväärne toode, kuid see on seda väärt investeering, kui peate seda vajalikuks ja aktsepteerite hindasid hõlpsalt. Samuti on oluline kontrollida, kas teie emaplaat ühildub seda tüüpi salvestusruumidega.

NVMe (Mittelenduvad kiirmälud)

Sageli segamini mustrina SSD, NVMe on tegelikult omamoodi liides. Keskenduge jõudluse parandamisele SSD, failidele juurdepääsu aeg on palju lühem. Tänu sellele tehnoloogiale on kiireimale riistvarale juurde pääsemiseks võimalik kasutada PCI Expressi kiirusi.

NVMe selgitusKontrollige lugemistoimikute tabelit, kus suuremad ribad tähistavad kiirust. Allikas: PCWorld

Oluline on seda tähele panna prioriteet see funktsioon edastuskiiruse vähendamiseks ja jah vähendada seda juurdepääsu aeg. Seega on failide lugemine kiirem. See on võimalik ainult seetõttu, et NVMe on loodud kasutama nn kõrgemat juhuslikku juurdepääsu (andmete lugemine ja kirjutamine), mis on SSD-de puhul väga levinud. Võimalik, et see tehnoloogia ilmub mitte ainult SSD-des, vaid ka uutes tehnoloogiates, näiteks MRAM ja RRAM.

Aga ikkagi, kas on võimalik valida SSD just kiiruse järgi?

Muidugi soovime kõik kiiremat ladustamist, kuid on ka palju tegureid, mida tuleb veel arvestada. Esiteks ruumi, mille peate uue salvestusruumi jaoks leidma. Kui kasutate arvutit, on teil väike probleem, kuid kui kasutate sülearvutit, jääb teil valitud mudelist olenevalt ruumi väheks.

Mudel SSD PCI Express seda kiiremini me mainisime selles loendis, kuid hinna ja suuruse osas on need kõige kättesaamatud. Veel üks mudel, mida võime mõelda osta SATA Express, kuid ka mitte eriti asjakohane, kui vaadata ühe ühiku hinda.

Foto, kuhu on koondatud mitut tüüpi SSD-salvestusruumidSalvestusruumi muutmine on oluline samm, mõelge enne selle tegemist hoolikalt läbi

Kui otsustate salvestusmudelit muuta, peaksite mõtlema ostmisele SSD koos SATA M.2-ga, mis on väiksem kui "suurem õde" ja hind on ka üsna taskukohane. Kuid mõelge klassidesse kolimisest, mis asub traditsiooniliste SSD-de kohal, sest praegune mudel teeb endiselt head tööd ja seal on modifikatsioone, mis suurendavad ladustamise kiirust.

Sisene Amazon, partner Showmetech, on mitmeid mudeleid, mis ei ületa 1 000,00 R $, ja need kõik on teile head asendajad HD vana SSD 500 GB Kingston A2000näiteks üks parimaid vahepealseid SSD-sid ja maksab 580,00 R $. Vaatasime selle hiljuti üle; vaata allpool:

Kuid kui soovite rohkem salvestusruumi, saate valida Intel 660p 2TB millel on neli korda rohkem mälu kui esimesel võimalusel, mida me eelmises lõigus mainisime. Ta lahkub R $ 1513 in Americanas.com. Vaadake meie ülevaadet:

Kas see artikkel on kasulik neile, kes soovite SSD-d asendada? Andke meile kommentaarides teada!