Teadke UBER-i juhi antud hindeid

Uberit rakendatakse juba mitmes Brasiilia linnas ja see on väga atraktiivne alternatiiv linnaliiklusele. Oleme siin fännid ja oleme isegi teenust testinud (vaadake meie täielikku artiklit siin). Selles helistate juhile, teate marsruuti, mille ta sõidab, ja saate autost väljuda rahakotti puudutamata, sest makse tehakse otse rakenduses. Teate palju draiveri andmeid enne, kui isegi peale hakkate, ja kui neid lõpuks hindate, teeb see tavaliselt kõike, et teile meeldida.

Aga sina, hinnatakse teenuse kasutamisel ka väärtuse järgi. Kui soovite teada, kui head on teie reisijad, vaadake sellest juhendajast, kuidas teada saada keskmine autojuhi hinnang.

Seda näete otse rakenduses:


Samm 1 – Avage rakendus Uber.

uber_passrate0


2. samm – Puudutage vasakus ĂĽlanurgas kolme rea menĂĽĂĽd.

uber_passrate2


3. samm – Puudutage menĂĽĂĽd Palun.

uber_passrate1


4. samm – Puudutage valikut Kontod ja maksed.

uber_passrate4


5. samm – Puudutage Konto seadistamine ja hindamine.

uber_passrate5


6. samm – NĂĽĂĽd avage valikud Kuidas hindamissĂĽsteem töötab.

uber_passrate6


7. samm – Siin näete, millist väärtust nad teile annavad. Puudutage lihtsalt sinist nuppu koos kirjutamisega Saada.

uber_passrate7

uber_passrate8

Seejärel näete kõigi teile antud hinnangute keskmist (1–5). On võimatu teada individuaalseid tulemusi, mida iga juht annab, on ainult keskmine.

Olen Uberit palju kasutanud, kuid selgub, et mõned autojuhid ei hinnanud mulle 5 tärni, mis jättis mulle keskmiselt 0,03. Minu arvates on see kummaline, sest püüan alati olla hea reisija ja mitte olla oma hinnangutes liiga kuri. Kas peaksin juhile nüüd kommi pakkuma ???

Lõppude lõpuks on see süsteem Uberi jaoks mõeldud ka reisijate teenindamiseks. Kui keegi helistab juhile, kui ta on purjus, teeb lärmi, määrib auto või hakkab tegema asju, mis teenusega ei ühildu, võib seda reisijat halvustada ja teised juhid mõtlevad enne tema uuele kõnele vastamist järele.

Kui olete tavaline kasutaja, kes ei tekita probleeme, siis ei pea te selle rakenduse arvustuste pärast liiga palju muretsema, mis on mõeldud ainult sisekontrolliks. Aga kui olete alati olnud uudishimulik, kuidas teie autojuhte hinnatakse, siis nüüd teate, kuidas. ?

iMore’i kaudu