Teadlased loovad Internetis kiireid radu, et hõlbustada katastroofis suhtlemist

Meeskond tagab, et sĂĽsteem töötab, mõjutamata muid Interneti kasutamist reguleerivaid protokolle. Sel juhul on suurim erinevus see, et hädaolukorras stsenaariumi korral saadetud ja vastuvõetud teavet ei järgi kõik ruuterid, et kõige kiiremini sihtkohta jõuda. Ehkki see tundub lihtne, viib see meetod teabe “järjekorra” loomiseni võrguliikluse tippsituatsioonides, sest sihtkohta jõudmiseks võib samal joonel võtta mitu andmekogumit ja tellimust.

hädaabi tehnoloogia „data-title =” hädaabi tehnoloogia – teadlased seadsid katastroofis suhtlemise hõlbustamiseks sisse kiire Interneti-kanali – SAPO Tek> hädaabi tehnik

Selle asemel, et suunata läbi erinevate terminalide, kui nad läbivad kauguse, mis eraldab emitterit vastuvõtjast, reguleerib Rochesteri instituudi loodud uus protokoll hierarhilises loogikas ettemääratud marsruute, luues seeläbi loetelu parimatest radadest, mida hädaolukorras jälgida.

Meeskond kirjutab, et see süsteem taastoodab sekkumisjõudude kasutatava füüsilise hädaolukorra strateegia, kuna teave tõuseb läbi erinevate hierarhiate, et jõuda kõrgema operatsioonikoordinaatorini. Agentuur selgitas, et sel viisil on andmed sunnitud suhtlema ainult naaber aadressiterminalidega, et kiiremini tuvastada sidetõrked. Teine positiivne tagajärg on see, et ka ümbersuunamised viiakse läbi kiiremini, vabastades virtuaalse ülekoormuse korral pika ooteaja andmed.

Mitmesõlmeline ümbersuunamissüsteem, nagu ka nn vastutustundlik ülikool, õnnestus juba tehtud testides. Võrreldes praeguse protokolliga on see süsteem 12 korda kiirem teabe saajale saatmisel. Kasutataval võrgul on ainult 27 sõlme ja see märgib 12,5 sekundit. Meeskond usub aga, et seekord on siiski võimalik võtta mõni sekund.