IGRE

Teaduste doktor: Oxfordi ülikool on teine ​​Jony Ive auks

Pärast ebatavalist kohtumist Jony Ive autotööstuse 6. mõjukaima isikuna ja Cambridge’i ülikooli aukraadina on Apple’i disaini * mees * taas tähelepanu keskpunktis tõusnud.

Encaenia iga-aastasel lõpuaktusel, mis toimub kell Oxfordi ülikool, Olen saanud a audoktorikraad, peetakse a teaduste doktor.

Sir Jonathan Ive on Apple iMaci, PowerBooki, iBooki, iPodi, iPhone’i, iPadi, Apple Watchi ja MacBooki disainidirektor ja disainer. Kuus tema toodet ilmub New Yorgi moodsa kunsti muuseumi alalistes kollektsioonides. 2012. aastal võttis ta vastu Elutöö San Francisco MoMA auhind ja 2013. aastal pälvis ta a märk programmi Sinine Peetrus. Teiste auhindade hulka kuuluvad asutamismedal (1999) ja Benjamin Franklini medal (2014) aastal Kuninglik Kunstide Selts, tänavuse auhinna esimene disainer Londoni disainimuuseum (2003), Indoneesia Vabariigi president Disain ja kunsti suund (D&AD) ja ka medal presidendile Kuninglik tehnikaakadeemia (mõlemad 2005. aastal), lisaks tootedisaini auhind aastast Cooper-Hewitti riiklik disainimuuseum (2007). 2012. aastal nimetas D&AD Sir Jonathani Apple’i meeskonna viimase 50 aasta parimaks disainistuudioks. Ta on ka auliige Kuninglik tehnikaakadeemia.

Jony Ive on nüüd Oxfordi ülikooli teaduste doktor

Sellel tseremoonial pälvis kaheksa silmapaistvat tegelast ka audoktori tiitli, teiste seas filmimees Pedro Almodóvar, arhitekt Kazuyo Sejima.

Tiitel / auhind, mis ei lõpe kunagi! ?

[via 9to5Mac]

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH