TECH nõuanded: 6 elektriliinikomplekti, mis loovad traadita võrgu koos elektripaigaldisega

TECH nõuanded: 6 elektriliinikomplekti, mis loovad traadita võrgu koos elektripaigaldisega

Powerline’i võrgusĂĽsteemi poole pöördumiseks on kaks peamist olukorda: kui otsime konkreetse seadme maksimaalset allalaadimis- / ĂĽleslaadimiskiirust – näiteks mängukonsooli või telerit 4K-video voogesituse jaoks – ja kui otsite lahendust punktidele kodust, kus WiFi-võrk pole teha head “tööd”.

Mõlemal juhul tunnistame, et lisaks sellele on ka lahendusi, alates traadita võrkude laiendamisest kuni muude sama tõhusate meetoditeni. Kuid Powerline’i kasutamine on tõenäoliselt ĂĽks parimatest ĂĽhendades taskukohasus otsitava efektiivsusega.

Seda seetõttu, et pidage meeles, et Powerline kasutab koduvõrguühenduse loomiseks meie kodu elektripaigaldisi. Sõltuvalt selle tüübi individuaalsest komplektist ja paketti kuuluvate moodulite arvust on töö lihtne. Alati on olemas põhimoodul, mis tuleb ühendada teie algse ruuteriga (Etherneti kaabli kaudu) ja ka lähima pistikupesaga.

Järjekorras tuleb muud moodulid (või mõni teine, kui komplekt koosneb mitmest pöörduspunktist) ühendada nii maja igas punktis olevate muude pistikupesadega kui ka seadmetega, mida soovime võrku ühendada, jällegi Etherneti kaabli abil.

Eeldades, et pikenduse ja pistiku kolmekordne kasutamine vähendab alati süsteemi tõhusust, soovitame teil alati valida Powerline-süsteem, kus iga moodul sisaldab integreeritud toitepistikut, nii et iga pistikupesa, kus te süsteemi kasutate, ei oleks võrgus.

Paigaldamine on sama lihtne, vaja on ühenduse loomiseks vaid mõne mooduli nuppu mõne sekundi jooksul vajutada.

Powerline’i kallis eelis on see, et see on tegelikult kaablitel põhinev koduvõrguĂĽhendus ja on sellisena sõltumatu probleemidest, mis sageli mõjutavad traadita võrgu tõhusust. Räägime probleemidest, mis on seotud antenni leviala ja muude elektroonikaseadmete häiretega.

Sõltuvalt igast installist ja erinevates olukordades, kus oleme suutnud selle sĂĽsteemi toimimist kontrollida, võib veenduda, et veebiĂĽhenduse kiirus suureneb, mis on kasulik võrgumänguĂĽlesannete ja videote voogedastuse jaoks kõrglahutusega. Ja miski ei takista teid kombineerimast neile vajadustele vastavat Powerline’i komplekti WiFi-ĂĽhendusega, mille ĂĽlesandeks on ĂĽhendada teisi kodus olevaid seadmeid.

Tegelikult on isegi Powerline’i sĂĽsteeme, mis juba ĂĽhendavad selle tehnoloogia teiste koduvõrgu platvormidega. Mõned sellised komplektid sisaldavad mooduleid, mis sisaldavad ka antenne, mis on mõeldud tavapärase WiFi-võrgu loomise toetamiseks: genereerige võrk ise või aidake laiendada teiste olemasolevate võrkude signaali / leviala.

Teiselt poolt ja samasuguses loogikas integreerivad teatud Mesh-tehnoloogial põhinevad seadmed traadita võrkude loomiseks ka Powerline-süsteemi, moodustades koduvõrgu ehitamiseks hübriidmeetodi teatud viisil. TEKist leiate mitmeid artikleid, mis pakuvad põhjalikku teavet võrgusilma võrgusüsteemide kohta.

Ja Powerline’il on veel ĂĽks olemuslik eelis: hind. Tõsi, mõned komplektid on veidi kallimad (sõltuvalt näiteks moodulite arvust ja WiFi-sĂĽsteemi integreerimisest), kuid ĂĽldreeglina on see meetod, mis võimaldab teil koduvõrku luua suhteliselt ligipääsetaval viisil. Seetõttu on ĂĽlaltoodud galeriist tavaline, et leiate pool tosinat erineva hinna ja omadustega ettepanekut.