TECH nõuanded: 7 Androidi kasti multimeediumisisule ja muule

Kas mäletate meediumiplaate ja / või voogedastajaid, mida kasutati peamiselt telerist Full HD filmide esitamiseks? See on peaaegu väljasuremise äärel, kuid võime öelda, et Androidi kast on seda tĂĽĂĽpi seadmete areng. Ja evolutsioon on fantastiline …

Selle põhjuseks on asjaolu, et tähtsam kui miski muu, kasutab see väike ja kerge seade Androidi universumit, et muuta standardiseeritud ja lihtsustatud liidese põhjal kättesaadavaks lugematud arv rakendusi.

Ja usu, et Androidi kastiga saate teha kõike. Või peaaegu kõike, vähemalt koduse meelelahutuse valdkonnas. Saate sirvida veebi puldiga kasutamiseks optimeeritud liidesega, vaadata YouTube’is videoid 4K-ga (kui teie kasutatav ekraan ja kast ise on selle pildi eraldusvõimega ĂĽhilduv), mängida seadmest multimeediumisisu (videod, muusika, fotod …) välise salvestusruumi või koduvõrgu kaudu ja saate isegi mängida nutitelefonidest ja tahvelarvutitest tuttavaid Androidi pealkirju.

Vaadake parimaid näiteid allolevast fotogaleriist

Seda kõike teleris, mis teil on elutoas, või mõnel muul monitoril, mis teil on näiteks kontoris. Lihtne kasutada: lihtsalt ühendage Androidi kasti toite ja ekraaniga HDMI kaudu.

See osutub nii-öelda põhiliseks ühenduseks, kuid ärge unustage, et seda tüüpi seadmed on varustatud kõige vajalikuga selles valdkonnas: Wi-Fi ja Ethernet koduvõrguga liitumiseks, Bluetooth mängukäskude sidumiseks, juhtmeta hiir ja klaviatuur, USB välise draivi (sisu esitamiseks) ja isegi optilise heliliidese ühendamiseks helisüsteemi ja kõlaritega ühendamiseks.

Siiski on üks oluline punkt: kui teie teler on nutiteler, on suure tõenäosusega teler juba üle võtnud peaaegu kõik Androidi kasti funktsioonid (eriti kui teil on Android TV platvorm), välja arvatud üks või teine ​​kasutusala.

Kodi liides on üks selline erand, kuna seda installitakse televiisoritesse harvemini. Ja sellel platvormil on palju funktsioone, mille oleme leidnud Androidi kastilt, nimelt sisu taasesitamine, keskendudes peamiselt tasuta ja tasulistele veebitelevisiooni kanalitele juurdepääsu saamiseks kogu maailmast.

Kas ka mängude jaoks?

Jah, me mainisime ülaltoodud mänge ja on tõsiasi, et enamik Androidi kaste võib toimuda isegi mini-mängukonsooli kujul. Seda seetõttu, et Google Play poes on rida mänge liideste abil, mis on optimeeritud mängimiseks suuremal ekraanil, suurema eraldusvõimega ja seda tüüpi seadme kaudu.

Kogemus pole kaugeltki see, mis arvutil või tavapärastel mängukonsoolidel mängides saame, kuid kindlasti on palju Androidi pealkirju, mis pakuvad meile suurepäraseid mänguhetki ilma suuremate tĂĽsistusteta ja selle eest maksmata. Ăśheks “nõudeks” võib olla Android-kastiga ĂĽhendatud mängukontrolleri Bluetooth kasutamine. Tutvuge galeriiga, kus saate valida seitse mudelit, millest mõned on suurepärase kvaliteedi ja hinna suhtega.