TECHi näpunäide: riskivaba puhkuse jaoks loobub alla 100 euro

Teiselt poolt on mõningaid punkte, kus selle hinnaga droonid pole kaugeltki “entusiastlikumad”: kahtleme, kas see suudab leida mudeli, millel on rohkem kui kaheksa kuni kĂĽmme minutit autonoomiat, piiratud ulatus ja vastupidavus tugevale tuulele peaks olema praktiliselt null. . Lõppkokkuvõttes on see mõistetav, sest see pole midagi muud kui samaväärne selfie-drooniga, selline varustus, mida algselt mõeldi fotode ja videote jäädvustamiseks selles autoportreereĹľiimis.

Igal juhul tugevdame sellist vidinat, nagu see käes, ideed, et lõbusus on tohutu. Rannas saab lennata ilma liigset tähelepanu äratamata, helistamine, õhkutõusmine ja maandumine on lihtne ja kiire protsess ning lõpuks on teil puhkuse fotod ja videod erinevast ja originaalsest vaatenurgast.

Juriidiliselt on näiteks see, et kui teie mängudroon kaalub alla 250 grammi ja teie lend sooritatakse 30 meetri kaugusel inimestest ja kaupadest – näiteks pärastlõunal tĂĽhjal rannal -, siis teoreetiliselt ei tohiks te pädeva asutuse luba kĂĽsida.

Kui aga pühade ajal soovite muude tingimuste hulgas lennata kosmoses, kus viibib rohkem kui 12 inimest, või kõrgusel / kaugusel üle 100 kuni 120 meetrit, siis on targem taotleda vastavalt ametlikke lube. See kõik on Voa na Boa veebisaidil ja on väga kasulik kõigile, kes on ühel või teisel viisil seotud droonide maailmaga.