TechTudo 2019 aasta parim: digipank

SEE TechTudo reklaamib esmakordselt auhinda, et tõsta esile parimad mobiiltelefonid, rakendused, mängud ja elektroonika turul 2019. aastal. Rakenduste hulgas on kuus kategooriat, sealhulgas kohaletoimetamise rakendused, muusika, reisimine, turvalisus, liikuvus, digitaalne pangandus Tõstke see aasta esile. TechTudo 2019 aasta parima auhind toimub detsembris ja valitud tehnoloogiaekspertide rühm viib läbi hindamise, mis põhineb mitmel kriteeriumil vastavalt kõnealustele kategooriatele.

TechTudo 2019 aasta parim: veebisaidi auhinnad, mis tõstavad esile tehnoloogia- ja mänguturgu

1/1 aasta parimast TechTudo 2019 – Foto: Arte / Allan Teixeira

Aasta parim TechTudo 2019 – Foto: Arte / Allan Teixeira

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Reisirakendused aitavad kasutajatel leida soodsaid lennupiletite ja hotellibroneeringute hindu. Need on saadaval nii Androidi kui ka iPhone’i (iOS) telefonidele ja pakuvad mitmesuguseid funktsioone ning aasta parima valimiseks järgivad meie eksperdid järgmisi kriteeriume:

 1. Kasutaja tagasisideRakenduse kasutajate arvustused, sealhulgas arvustused Google Play poes ja App Store’is.
 2. Innovatsioon / kasutajalahendusedValikud, mis paistavad silma igas rakenduses või teenuses, näiteks konkurentsierinevused nende vahel või erifunktsioonid.
 3. Tasud ja intressidPanga võetavate tasude summa, kas kaartide, kontode, väljamaksete või muude teenuste eest.
 4. Teenuse kvaliteetKui pangateenus on rakenduse kaudu probleemide lahendamiseks tõhus, lihtne ja kiire.
 5. Uute kasutajate lihtne heakskiitUute kasutajate registreerimisprotsessi hindamine: kui see on lihtne, vajaduse korral heakskiitmine, muude tegurite hulgas ka krediidianalĂĽĂĽs.

Digitaalse panganduse rakenduste kategoorias on kuus finalisti. Vaadake veidi allpool olevatest rakendustest.

 • AgibankRakendus Agibank on saadaval Androidile ja iPhone’ile (iOS) ning võimaldab avada kasutaja mobiilinumbriga registreeritud arvelduskonto. Samuti on võimalik teha investeeringuid ja taotleda rahvusvahelisi krediit- ja deebetkaarte.
 • Banco InterBanco Interil on rakendus Androidile ja iPhone’ile (iOS), mis pakub selliseid teenuseid nagu kontode kontrollimine, investeerimine, makselehtede tegemine ja maksed QR-koodi kaudu.
 • Algne pankOriginal Banco rakendus on saadaval Androidile ja iPhone’ile (iOS) ja võimaldab teil avada kolme tĂĽĂĽpi kontosid, sealhulgas valikuid tasudega ja ilma. Pank pakub ka tagasimakse.
 • NeoonNeon lubab oma Androidi ja iPhone’i (iOS) rakenduses avada arvelduskonto ning taotleda fĂĽĂĽsilist kaarti ja virtuaalseid võimalusi, et teha ettemakstud krediidiga oste.
 • JätkaJärgmine on digitaalne pank Bradescos, rakendustega Androidile ja iPhone’ile (iOS). Selle abil on võimalik täna konto avada, krediitkaarti taotleda ja investeeringuid teha.
 • NubankNubank alustas digitaalse krediitkaarditeenusega, kuid pakub täna NuContat ka oma Androidi ja iPhone’i (iOS) rakenduses. Seal on võimalik teha erinevaid toiminguid, sealhulgas makseid ja investeeringuid.
 • SuperdigitaalneSuperdigital pakub oma Androidi ja iPhone’i (iOS) rakenduses kontode avamist sissetulekut tõendamata ja krediitkaarte ilma krediidianalĂĽĂĽsita, mis on suunatud igale mikroettevõtjale (MEI).

TechTudo 2019 aasta parimatel osaleb valitud ekspertide meeskond, kes valib kõige erinevamate kategooriate tipphetked. Ülevaatajad teevad rakenduses järgmist.

 • Bruno MartinezShowmetechi asutaja
 • Gabriel F. RibeiroUOL tehnoloogia reporter
 • Igor LopesBandNewsi tehnoloogia kolumnist
 • Jacson BoeingAdrenaliini asutaja ja toimetaja
 • Joyce MacedoKirjastus PCWorld Brasil
 • Nick EllisDigitaalsete tilkade ja MeioBiti autor
 • Paulo Henrique MontenegroTudo tsellulaarne toimetaja
 • Wallace MotĂ©Toimetaja TudoCelularis