TechTudo aasta parima auhind näitab võitnud rakendusi 2019. aastal

LOE: TechTudo 2019 aasta parim: auhinnad toovad välja võitnud telefonid

Sel teisipäeval (10) selgus saidi loodud spetsiaalse žürii teatel aasta parim mobiiltelefon. Lähipäevil TechTudo paljastavad ka mängude ja elektroonika vahelised esiletõstmised. Kontrollige nĂĽĂĽd võitjaid kõigis seitsmes Android-telefonide ja iPhone’i (iOS) rakenduste kategoorias.

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Parim kohaletoimetamise rakendus: iFood

IFood on rakendus, mis on valitud parimaks mobiilseks toidu kohaletoimetamiseks. Brasiilias ja 2011. aastal asutatud rakendus võimaldab teil kiiresti tellida mitmest restoranist, pakub makseviiside osas sagedasi ja paindlikke allahindlusi. Apple’i hiljuti avaldatud loendis oli iFood Brasiilias iPhone’i tänavu kõige alla laaditud tasuta rakenduste seas kuues.

Vaidluste kriteeriumid on tagasiside kasutajad Play poes ja App Store’is, allalaadimiste arv rakenduste poes, saadavus piirkondade kaupa, silmapaistvad funktsioonid ja teeninduskanalid.

Finalistid on Rappi ja Uber Eats.

2 seitsmest iFoodist valiti parimaks mobiilseks toidu kohaletoimetamise rakenduseks – Foto: Ana Marques / TechTudo

iFood valiti parimaks mobiilseks toidu kohaletoimetamise rakenduseks – Foto: Ana Marques / TechTudo

Parim muusikarakendus: Spotify

Spotify valiti parimaks nutitelefoni muusika voogesituse rakenduseks. Tasuta ja võimalustega lisatasu, lisaks võimalusele tasulist plaani kolmeks kuuks testida, on teenuses miljoneid lugusid ja sageli on loetletud maailma enim allalaaditud rakendused. Brasiilias populaarne Spotify pakub tellimisvõimalusi ka peredele, paaridele või õpilastele.

Hindamisel kasutatud kriteeriumid on tagasiside kasutajad, allalaadimiste arv, iga rakenduse helikvaliteet, tasuliste plaanide suurepärased funktsioonid ja kulutõhusus.

Spotifyst 3 valis parima mobiilse muusika voogesituse rakenduse – Foto: Anna Kellen Bull / TechTudo

Spotify hääletas parimaks mobiilse muusika voogesituse rakenduseks – Foto: Anna Kellen Bull / TechTudo

Parim reisirakendus: Kajak

Kajak valiti parimaks reiside kavandamise rakenduseks. Selle abil on võimalik lisaks äpi näpunäidete ja eksklusiivsete pakkumiste leidmisele broneerida lende, hotelle, autosid ja reisipakette. Programmil on ka muid kasulikke funktsioone, näiteks parima kuupäeva leidmine reisimiseks või käekoti mõõtmine.

Hindamisel on kasutatud kriteeriume tagasiside kasutajad, allalaaditavate failide arv, saadaolevate ettevõtete ja hotellide mitmekesisus, kas liides on intuitiivne, ning rakenduse määr ja maksumus.

4 sĂĽsta seitsmest valiti tehnikagurude poolt parimaks reisirakenduseks – Foto: Helito Beggiora / TechTudo

Kajak valis tehnikagurude poolt parimaks reisirakenduseks – Foto: Helito Beggiora / TechTudo

Turvalisuse kategoorias valiti Kaspersky viirusetõrje kasutajate jaoks parimaks. See programm on saadaval Windowsi ja Maci arvutites ning pakub versioone ka Android-telefonidele ja iPhone’idele (iOS). Lisaks viiruste ja lunavara blokeerimisele takistab see krĂĽptoraha kaevandamise pahavara teie arvutit ĂĽlekoormamast, aeglustades seda. Selle funktsioonide hulka kuuluvad vanemlik järelevalve, failide kaitse ja turvaline Interneti-sirvimine.

Kasutatavad kriteeriumid on tagasiside kasutajad, allalaaditavate failide arv, kaitse, innovatsiooni / rakenduse lahendused ja tasulise versiooni kulutõhusus.

5 seitsmest Kaspersky Antivirus on valitud kategooriasse Turvalisus – Foto: Rubens Achilles / TechTudo

Kaspersky Antivirus valitud kategoorias Turvalisus – Foto: Rubens Achilles / TechTudo

Parim liikumisrakendus: Uber

Uber võidab parima liikumisrakenduse võistluse. See teenus, mis võimaldab teil reisida ökonoomses, keskmises või keskkonnas lisatasu, on juurutanud uusi funktsioone, nagu näiteks lojaalsusprogramm Rewards, mis võimaldab teil saada kasu punktide eest, Transit, kes on praegu testides ja võimaldab ühistransporti reaalajas jälgida ning isegi elektrilisi tõukerattaid.

Selle vaidluse kriteeriumina tagasiside kasutajad, saadaolev pindala, tasuvus, silmapaistev funktsionaalsus ja ettevõtte teenindusliinid.

Finalistid on 99-aastased ja Cabify.

Uber muutub ja Brasiilias on uudiseid: ta teab kõike

Uber muutub ja Brasiilias on uudiseid: ta teab kõike

Parim digitaalse panganduse rakendus: Nubank

Nubank on digitaalse pangarakenduse seas suur võitja. Roxinho ja NuConta kaartide haldamiseks kasutatavad rakendused toovad kasutajatele kasulikke funktsioone, nagu maksed ja investeeringud. SEE fintech Samuti on Brasiilia tõenäoliselt ĂĽks mobiiltelefonide allalaaditumaid programme riigis, olles Apple’i 2019. aasta nimekirjas 12. kohal.

Nubanki 6st valiti parim digitaalse panganduse rakendus – Foto: Disclosure / Nubank

Nubank valiti parimaks digitaalse panganduse rakenduseks – Foto: Disclosure / Nubank

TikTok valiti 2019. aasta peamiseks rakenduseks. Discord ĂĽhendab rakendusi, mis raputavad võrke või toovad kasutajateni suuri uuendusi. LĂĽhike video sotsiaalne võrgustik jõuab kogu maailmas 1,5 miljardi allalaadimiseni ja jääb alati kolme kõige alla laaditud rakenduse hulka. Võib-olla jälgides oma konkurentide populaarsust, on Instagram hiljuti hakanud testima TikToki formaadile sarnast funktsiooni nimega “Stseenid”.

Siin on kasutatud kriteeriumid tagasiside kasutajatele, mõju sotsiaalsetele võrgustikele, tehnoloogilisi lahendusi või uuendusi ning pakutavate teenuste kvaliteeti.

7 seitsmest TikTokist võitis võistluse esiletõstetud rakenduste kategoorias – Foto: Disclosure / TikTok

TikTok võitis võistluse esiletõstetud rakenduste kategoorias – Foto: Disclosure / TikTok