contador gratis Saltar al contenido

TechTudo Aasta Parima auhind paljastas 2019. aasta võidutaotlused Rakendus

Aasta parim TechTudo 2019: kohaletoimetamise rakendus | Tootlikkus

LOE: TechTudo 2019 aasta parim: auhinnaga paljastatakse võitnud mobiiltelefon

Sellel teisipäeval (10) selgus saidi loodud spetsiaalse žürii sõnul aasta parim mobiiltelefon. Lähipäevadel TechTudo paljastab ka mängude ja elektroonika olulisemad punktid. Vaadake nüüd kõigi seitsme Android- ja iPhone (iOS) -telefonide rakenduskategooria võitjad.

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Parim saaterakendus: iFood

IFood on rakendus, mis on valitud parimaks valikuks mobiilse toidu kohaletoimetamiseks. Brasiilias loodud ja 2011. aastal loodud rakendus võimaldab teil kiiresti erinevatest restoranidest tellida, pakkudes makseviisidele sagedasi ja mitmekülgseid allahindlusi. Äsja Apple'i avaldatud loendis paigutas iFood end Brasiilia iPhone'i sel aastal enim alla laetud tasuta rakenduste seas kuuendale kohale.

Vaidluste kriteeriumid on järgmised tagasiside kasutajad Play poes ja App Store'is, allalaadimiste arv rakenduste poes, saadavus regiooniti, silmapaistvad funktsioonid ja teeninduskanalid.

Finalistideks on Rappi ja Uber Eats.

iFood valiti parimaks mobiilseks toidu kohaletoimetamise rakenduseks Foto: Ana Marques / TechTudoiFood valiti parimaks mobiilseks toidu kohaletoimetamise rakenduseks Foto: Ana Marques / TechTudo

iFood valiti parimaks mobiilseks toidu kohaletoimetamise rakenduseks Foto: Ana Marques / TechTudo

Parim muusikarakendus: Spotify

Spotify valiti parimaks rakenduseks nutitelefonis muusika voogesituse kuulamiseks. Tasuta võimaluste ja lisatasulisaks tasulise paketi testimise võimalusele kolme kuu jooksul sisaldab see teenus miljoneid laule ja see on sageli ka kõige allalaaditud rakendus maailmas. Brasiilias populaarne Spotify pakub liitumisvõimalust ka peredele, paaridele või õpilastele.

Hindamisel kasutatakse järgmisi kriteeriume: tagasiside kasutajad, allalaadimiste arv, iga rakenduse helikvaliteet, hämmastavad funktsioonid ja tasulise paketi maksumuse eelised.

Spotify valiti parimaks mobiilse muusika voogesituse rakenduseks Foto: Anna Kellen Bull / TechTudoSpotify valiti parimaks mobiilse muusika voogesituse rakenduseks Foto: Anna Kellen Bull / TechTudo

Spotify valiti parimaks mobiilse muusika voogesituse rakenduseks Foto: Anna Kellen Bull / TechTudo

Parim reisirakendus: süsta

Kajakas valiti parimaks rakenduseks, mis aitab reiside kavandamisel. Selle abil saate lisaks näpunäidete ja eksklusiivsete pakkumiste leidmiseks broneerida lende, hotelle, autosid ja reisipakette. Programmil on ka muid kasulikke funktsioone, näiteks parima kuupäeva leidmine kuskile minekuks või käekoti mõõtmiseks.

Hindamisel kasutatakse järgmisi kriteeriume tagasiside kasutajad, allalaadimiste arv, ettevõtete ja hotellide mitmekesisus, kui liides on intuitiivne, ning rakendustasud ja -kulud.

Kajakas valiti tehnoloogiaekspertide parimaks reisirakenduseks Foto: Helito Beggiora / TechTudoKajakas valiti tehnoloogiaekspertide parimaks reisirakenduseks Foto: Helito Beggiora / TechTudo

Kajakas valiti tehnoloogiaekspertide parimaks reisirakenduseks Foto: Helito Beggiora / TechTudo

Turbekategoorias valiti kasutajate jaoks parimaks Kaspersky viirusetõrje. See programm on saadaval Windowsi ja Maci arvutitele ning pakub ka versioone Androidi ja iPhone'i (iOS) telefonidele. Lisaks viiruste ja lunavara blokeerimisele hoiab see ära ka krüptovaluuta kaevandamise pahavara koormamise teie arvutile, aeglustades seda. Selle funktsioonide hulgas on vanemlik kontroll, failikaitse ja turvaline Interneti-sirvimine.

Kasutatavad kriteeriumid on järgmised tagasiside kasutajad, allalaadimiste arv, kaitse, rakenduste uuendused / lahendused ja tasulise versiooni kulude ja tulude suhe.

Kaspersky viirusetõrje valiti kategooriast Foto turvalisus: Achens Rubens / TechTudoKaspersky viirusetõrje valiti kategooriast Foto turvalisus: Achens Rubens / TechTudo

Kaspersky viirusetõrje valiti kategooriast Foto turvalisus: Achens Rubens / TechTudo

Parim mobiilirakendus: Uber

Parima liikuvusrakenduse võistluse võitis Uber. Teenused, mis võimaldavad teil reisida majandus-, kesk- või kategoorias lisatasu, on juurutanud uued funktsioonid, näiteks lojaalsusprogramm Rewards, mis võimaldab teil punktide eest kasu saada, Transit, mis on testimas ja võimaldab teil reaalajas ühistransporti jälgida ning isegi elektrilisi tõukerattaid.

Selle vaidluse kriteeriumina tagasiside kasutajad, saadaolevad territooriumid, kulueelised, erandlikud funktsioonid ja ettevõtte teeninduskanalid.

Finalist on 99-aastane ja Cabify.

Uber on muutunud ja tal on Brasiilias uudiseid: tea kõike

Uber on muutunud ja tal on Brasiilias uudiseid: tea kõike

Parim digitaalse panganduse rakendus: Nubank

Nubank on digitaalpanganduse rakenduste hulgas suur võitja. "Roxinho" ja NuConta kaartide haldamiseks kasutatav rakendus toob kasutajateni kasulikke ressursse, näiteks makseid ja investeeringuid. A fintech Brasiilia muusika kipub olema ka üks mobiiltelefonide kõige allalaaditud programme riigis pärast seda, kui ta on Apple'i 2019. aasta nimekirjas 12. kohal.

Nubank valiti parimaks digitaalse panganduse rakenduseks Foto: Divulgao / NubankNubank valiti parimaks digitaalse panganduse rakenduseks Foto: Divulgao / Nubank

Nubank valiti parimaks digitaalse panganduse rakenduseks Foto: Divulgao / Nubank

Põhirakenduseks valiti TikTok aastal 2019. Vaidlused ühendavad rakendused, mis raputavad võrku või toovad kasutajateni palju uuendusi. Lühikeste videovõrgustike kaudu leitakse kogu maailmas 1,5 miljardit allalaadimist ja jäävad tavaliselt kolme enim allalaaditud rakenduse hulka. Võimalik, et jälgides oma rivaali populaarsust, on Instagram hiljuti hakanud proovima TikToki vorminguga sarnast funktsiooni nimega "Stseenid".

Siin on kasutatud kriteeriume tagasiside kasutajad, mõju sotsiaalsetele võrgustikele, lahendustele või tehnoloogilistele uuendustele ja pakutavate teenuste kvaliteet.

TikTok võitis konkursi lipulaevade kategoorias Foto: Divulgao / TikTokTikTok võitis konkursi lipulaevade kategoorias Foto: Divulgao / TikTok

TikTok võitis konkursi lipulaevade kategoorias Foto: Divulgao / TikTok