contador gratis Skip to content

Teckies pakub Portugali koolidele veebipõhiseid programmeerimistunde – Internetti

Teckies pakub Portugali koolidele veebipõhiseid programmeerimistunde - Internetti

COVID-19 pandeemia vältel leidus erinevaid lahendusi Portugali õpilastele ja õpetajatele, kes olid sunnitud õpetama eemalt. Nüüd on käes Portugali startup Teckies, et teha virtuaalklassid koolidele kättesaadavaks eesmärgiga, et õpilased saaksid programmeerimisest rohkem teada.

RoboGarden oli märtsis avalikult saadaval, kuid platvormi kaudu saavad õpetajad nüüd õpilasi virtuaalsesse ruumi kokku koguda. koolidele antakse võimalus saada litsents, mis võimaldab 1–12-aastastel õpilastel programmi õppida algusest peale.

See ettepanek võimaldab õpilastel individuaalselt ja oma tempos õppida programmeerimist, reageerida väljakutsetele erinevatel tasanditel. Ehkki see on iseseisev õppevahend, millele kodused õpilased saavad igal ajal juurde pääseda, saab õpetaja seda protsessi jälgida. Seega on spetsialistidel võimalus juhendada erinevaid õpilasülesandeid.

Teckies'i asutaja Patrick Gtz oletas oma avalduses, et selle pandeemia korral võetakse meie ellu kiiresti veel tehnoloogiaid ja harjumusi, mis on endiselt kaugel, näiteks tavahariduse veebiklassid. Selle mängude ja mitmekesiste komponentidega integreeritava platvormi abil saab "koolidel selles koolituses olulise sammu astuda", garanteerib ta.

Kirevate piltidega võimaldab see platvorm õpilastel õppida kolme tüüpi keeli, alustades plokk-programmeerimisest, kasutades funktsiooni Blockly (Google'i välja töötatud programmeerimisvorming), JavaScripti ja Pythoni. RoboGardeni kasutamiseks algstaadiumis pole selles valdkonnas vaja kogemusi ega teadmisi ning vajadusel koolitab Teckies õpetajaid.

RoboGarden on Kanada ettevõtte Micro Engineering Technology Inc. loodud lahendus, mille ainupartneriks Portugalis on Teckies.

Kuna riik tõstis OECD esile arvukate COVID-19 vastu võitlemiseks välja töötatud lahenduste osas, esitas liikumine Tech4Covid hiljuti ka platvormi, mis soovis aidata Portugali tudengeid. Veebisait Teachers4Covid pakub tasuta veebis selgitusi kõigile lastele, kes igapäevaselt pandeemiaga vaevavad.