contador gratis Saltar al contenido

Tee soovitus: rääkiv “lemmiklooma” robot

Tee soovitus: rääkiv "lemmiklooma" robot

Kas soovite suurepärast näidet? Sony roboti aibo uus versioon, mis ulatub tagasi peaaegu kaks aastakümmet pärast originaali esitamist, simuleerib kõigil tasanditel “liha ja veri” koera käitumist, kasutades selleks tehisintellekti süsteemi. töötas välja kaubamärk ja mille puhul näib olevat nõutav isegi kuumakse. Teisisõnu, tuleb maksta hinda, kui näete, et see robotkoer arendab oma koera isiksust ja reageerib meie stiimulitele.

Kuid arendatakse roboteid, mille eesmärk on tulevikus töötada töövahenditena, eesmärgiga asendada inimesi mitmesugustes ülesannetes. Samamoodi on muud mudelid tõelised vidinad ja neil on palju lihtsam ja nauditavam eesmärk: lõbustada kõige nooremaid täiskasvanuid ja isegi nagu neid kasutajaid kasutada oma vaba aja ja vaba aja veetmiseks muid tarbeelektroonikaseadmeid.

Teiselt poolt on roboteid, mille eesmärk on simuleerida füüsilisi aspekte ja inimese käitumist. Samuti ei ole vaja minna kuulsast Sophiast – nüüd isegi Portugali telereklaamitähest – rääkimise „äärmusse“, et mainida, et selles ettevõtmises on mõned kaubamärgid, kes tõesti tahavad, et robotid saaksid kõndida, esemeid liigutada, tehnikaseadmeid käsitseda. teine ​​ja rääkida, nagu oleks ta üks meist.

Seetõttu on see kutse sirvida selle lehe pildigaleriid ja õppida tundma mõningaid robotite juhtumeid, mis võivad meie kodudes elada ja aitavad meid mitmesugustes ülesannetes, lisaks sellele, et teil võib isegi olla peamine eesmärk olla perepuhkuste ajal “tark” ettevõte. . See on algav robotrevolutsioon, mida siin peegeldavad igasugused robotid. Valmis seadma…