Tehase lähtestamine: kuidas taastada Android tehase vaikeseadetele

Tehase lähtestamine: kuidas taastada Android tehase vaikeseadetele

Mõnikord on nutitelefon aeglane või soovite seda lihtsalt jätkata. Nüüd on oluline teada tehase lähtestamist või lähtestamist. Nii otsustasin protsessi samm-sammult läbi viia ja näidata, kui lihtne on nutitelefoni lähtestada.

Mis on tehase lähtestamine

Pole tähtis, mis teie seade on, aja jooksul võib Androidi opsüsteem teile ette näidata ettearvamatuid probleeme. Sel juhul võib teie seadme tehaseseadetele lähtestamine lahendada palju vigu.

Nagu nimigi ütleb, naaseb tehas tagasi minevikku ja taastab teie seadme süsteemiseaded, jättes selle täpselt nagu tehasest lahkumisel, ilma täiendavate rakenduste, kontaktide, seadete või mis tahes tüüpi andmeteta, välja arvatud see, mis on tavaline Android. Kui aga uuendate oma opsüsteemi uuemale versioonile, siis ärge kartke, see ei tule enam tagasi.

Tehase lähtestamise oht

Nagu ma juba eespool mainisin, taastatakse süsteemiseadete taastamine teie seadme tehaseseadetele, muutes kõik seadmel olevad asjad võluväel kaduma, nii et enne selle protsessi jätkamist tehke varukoopia. Siin on ideaalne artikkel, mis aitab teid:

Google'i, Samsungi või mõne muu konto kaudu on võimalik oma andmeid varundada ja taastada pärast tehase lähtestamist. Kui teie seadmes on midagi väga olulist, proovige varukoopia teha mõnes muus kohas.

Androidi tehase lähtestamine

Enamikul juhtudel on seadme seadete menüüst võimalik tehase lähtestamine, see on protsessi läbiviimiseks kõige lihtsam meetod. Liidese disain võib mudeliti erineda, eriti kui tootja otsustab panna sõrme Android Stock-i ja muuta platvormi nägu, kuid põhiprotsess on sama:

 • V seadetes; Isiklik> Varundamine ja lähtestamine; Vajadusel sisestage oma parool või PIN-kood;
 • Klõpsake käsku Taasta tehaseandmed> Taasta telefon; Võimalik, et peate oma PIN-koodi uuesti sisestama;
 • Klõpsake Kustuta kõik;

Ja vale, teie seade taaskäivitub nagu uus. Nüüd saate lisada Google, Samsung jne. Täpselt nagu vanasti, kui olete varunud kõigi mobiiltelefoni andmete varundamiseks ja taastamiseks.

veoauto lähtestamise näpunäitedLähtesta süsteem / AndroidPIT (ekraanipilt)

Seadme süsteemiseadete tehaseseadetele lähtestamiseks ja taastamiseks on ka võimalusi, isegi kui te ei pääse seadete menüüsse. Ja see pole nii keeruline kui võimalik, lihtsalt mõni ninja liigub nupuga. Tule nüüd

Märkus: Võib-olla ei tõlgita teie seade seda protsessi portugali keelde, seega jätan mõlemad võimalused juhendajaks.

 • Ăśhendage tööriist lahti;
 • Vajutage mõneks sekundiks helitugevuse vähendamise nuppu ja toitenuppu;
 • Kasutage suvandite ekraanil helitugevuse vähendamiseks nuppe, et leida ja esile tõsta suvand TaastereĹľiim;
 • Valige toitenupuga;
 • Oodake kurba Androidi pilti, vajutage ja hoidke toitenuppu all. Hoidke nuppu all ja hoidke helitugevuse suurendamiseks samal ajal nuppu ja vabastage see;
 • Jällegi kasutage klahve otsingumahu vähendamiseks. Klõpsake valikul Andmete kustutamine / Tehase lähtestamine. Kasutage valiku kinnitamiseks toitenuppu;
 • Kasutage helitugevuse vähendamiseks nuppu, et valida suvand YesDelete All Data. Kinnitamiseks klõpsake helistamisnupuga;
 • Oodake mõni minut, kuni protsess on lõpule jõudnud, ja valige suvand Reboot.

Ja jällegi taastage oma andmed varundatud kontoga. Kahjuks ei tööta ülalnimetatud mängunupud mõne Sony seadme puhul. Võite proovida järgmisi klahvikombinatsioone:

 • Suvandite menĂĽĂĽsse sisenemiseks vajutage samal ajal sisse / välja nuppu + helitugevuse vähendamise nuppu + helitugevuse suurendamise nuppu;
 • Kasutage helitugevuse vähendamise nuppu sĂĽsteemis navigeerimiseks ja taastamisreĹľiimi suvandite leidmiseks (taastereĹľiim).
 • Valige see suvand helitugevuse suurendamise nupu või sisse / välja nupuga;
 • Siit järgige ĂĽlaltoodud protsessi juhiseid.

Mõne Sony seadme jaoks peate arvutisse installima tootja PC Companioni tööriistade ja rakenduste seeria ning tarkvara tarkvara käsitsi uuesti installima. Lisateavet leiate Sony ametlikult tugiteenuste veebisaidilt.

Märkus: Veelkord, seiske koos, varundage kõik oma andmed. Sest nagu mu vanaema kunagi ütles: "Sel juhul pole mõtet loksunud piima üle nutta".

Kas olete oma Androidis tehase lähtestamise teinud?

(tagToTranslate) Tehase lähtestamine (t) süsteemi sätete taastamine (t) Tehase lähtestamine (t) Androidi (t) varundamine (t) andmete taastamine