Tehke oma iPhone’i või iPod touchi abil kõikvõimalikke viike (tulemus)

Seda juhtub kõigiga: nüüd olete vahel oma sõprade ringis või oma biriba ühenduses ja peate loosimise korraldama. Mida teha? Tavaliselt joonistate mõne toreda vana paberi, millele on nimi kirjutatud, eks?

Miks mitte kasutada selleks oma iPhone’i?

See arvas, et Brasiilia Douglas Fischer otsustas teha Sorteerimine, rakendus, mis teeb Apple’i multitouchiga kõikvõimalikke loosimisi.

Rakenduse sortimine

Idee on suurepärane: kasutage oma iPhone’i kiirelt ja hõlpsalt loosimiste sooritamiseks, olgu selleks numbrid Lotos mängimiseks või koolitööle ĂĽlesannete määramiseks.

Sorteerimine

Lõbustuse huvides saate valida joonistamisnumbrite (kuni 300), nimede ja isegi rühmade vahel. Võite ka täringut mängida.

Joonista nimi Joonista nimi

Veider osa on see, et Douglas lõi selle rakenduse keset kolledĹľi klassiruumi, jälgides samal ajal, kuidas õpetaja lõi klassikalise paberiga grupiloosi. Samas klassis on valmis prooviversioon, mille App Store’i võitmiseks kulub kĂĽpsemiseni parandamiseks kaks kuud.

Kas olete juba kodus?

Lähinädalatel saab rakendus uue värskenduse koos mõningate täiustustega. Üks neist (mis on väga teretulnud) on võimalus salvestada nimed, mis registreeriti juba rakenduse sulgemisel.

See on alles esimene Douglase töö, kes asutas ettevõtte koos partneriga XT3 stuudiod, mis keskendub esialgu platvormi juhuslikele rakendustele, näiteks mõtlemisele ja lõõgastavatele mängudele. Lisaks on neil Brasiilias iPhone’i kasutajatele mõeldud veebipõhine integreerimisprojekt, kuid praegu ei avalda nad ĂĽksikasju.

Rakendus on saadaval Rakenduste pood (link) hindade jaoks 0,99 dollarit. Ăśhildub iPhone’i ja iPod touchiga operatsioonisĂĽsteemiga 3.0.

Kuidas oleks, kui aitaksid meil rakendust testida? Pole midagi paremat kui kasutada Sorteerimine levitada kolme sooduskoodi, mida Douglas meie lugejatele pakkus. Selleks ei pea te jooksma. Kui soovite osaleda, peate tegema järgmist:

– Minge nĂĽĂĽd XT3 Studios lehele ja kopeerige see E-posti aadress see on lehel. Tähelepanu, ärge kopeerige kommentaare siia blogisse, sest mõned võltsitud vastused pannakse lihtsalt nutikate segadusse ajamiseks. Teil on kogu maailmas aega kĂĽlastada nende veebisaiti ja kopeerida nende e-posti aadress. Kuid kõigepealt lugege ĂĽlejäänud reegleid.

– Kleepige see e-posti aadress lihtsalt selle artikli kommentaaridesse. AINULT AADRESS. Lisateabega kommentaarid diskvalifitseeritakse.

– Kõik saavad postitada AINULT KORD. Kui postitate kaks, diskvalifitseeritakse teid.

– Saame tuvastada iga postitatava geograafilise asukoha, isegi erineva IP-ga. Ja seda kontrollitakse. Nimelt ĂĽks postitus aadressi kohta. Sinuga samas leibkonnas elavad inimesed ei saa osaleda või kõik diskvalifitseeritakse.

– jällegi võetakse arvesse ainult kommentaare, mis sisaldavad AINULT XT3 Studios veebisaidilt leitud e-posti aadressi.

Kui täidate 30 kehtivat kommentaari, loosime välja ja postitame tulemused siia hiljem. Edu. ?

PILDITULEMUSED: