Tehke retk ajas tagasi ja sirvige teenuses Classic Reload üle 6000 tasuta retro-videomängu

Tehke retk ajas tagasi ja sirvige teenuses Classic Reload üle 6000 tasuta retro-videomängu

Sel aastal on meil aga lihavõtted erinevalt, miks mitte veeta kodus mõni lisaaeg, et end pisut häirida ja taaselustada vanu häid mälestusi, nii soolo kui perekonnana? Veebisaidil Classic Reload saate siseneda retro-režiimi ja leida rohkem kui 6000 tasuta videomängu, mida saab otse brauserist mängida ilma midagi installimata.

See leht määratleb end autentsena virtuaalse muuseumina, mille eesmärk on säilitada vintage videomänge mitmel platvormil. Näiteks saate siin reisida aastasse 1972 ja meenutada või isegi esimest korda avastada Magnavoxi Odüsseia veetlevat lihtsust.

Kas mäletate ZX Spektrit? Kui veetsite oma nooruse kuulsas Sinclairi mikroarvutis mängides, võite vanu häid aegu meenutada kollektsiooni Classic Reload kaudu. Kas olete MS-DOS-i mängude fänn? Platvormilt leiate palju Microsofti esimese operatsioonisüsteemi pealkirju, alates tuntuimatest, nagu Doom, Oregon Trail või Prince of Persia, kuni ebaselgemate mängudeni. Isegi SEGA esimesi Jaapani konsoole ei unustata, samuti ei ole mõned pealkirjad ilmunud ainult 80-90ndate arkaadimasinates.

Veebisait on lihtsa kujundusega, võimaldades kasutajatel uurida mängude kogu nime, väljalaskeaasta, žanri, platvormi või pealkirja loonud ettevõtte järgi. Kuna kõik mängud on brauseris jäljendatud, pole vaja midagi alla laadida.

Mõnikord võib mängu täielikuks laadimiseks kuluda mõni aeg või see võib “kokku kukkudes” isegi lehte värskendada, kuid mis oleks ĂĽmberkogumise kogemus ilma väiksemate tĂĽĂĽtusteta? Väiksemad tehnilised probleemid lubab Classic Reload tundide kaupa nalja. Isegi kui olete perest või sõpradest eemal, saate alati “täis” lihavõtete veetmiseks kasutada tehnoloogiat ja planeerida virtuaalseid mänguseansse.