DODATKI

Tehke telefoniga pilt, kuid pange kunstiteos sellesse. Ja võitis juba auhinna

Idee on propageerida pildistamist professionaalse fotograafi vaatenurga ja teatava kunstihõnguga segus, erinevalt nutitelefonidega traditsiooniliselt seotud kiirete ja koheste fotoregistreerimise ideedest, ütles Hiina tootja ajakirjanduses saadetud märkuses.

SEE Ă„ra klõpsa, Shoot hõlmab reisimist “Parim pilt “, mis kestab kahes etapis, esimene kuni 17. detsembrini, on osalusetapp, kus osalejad peavad oma parimad nutitelefonidega tehtud fotod avaldama Instagramis ja alates 24. novembrist ka Facebookis, pannes räsimärgid #dontsnapshoot ja #PT.

Selles esimeses etapis osalejate hulgast valiti välja üheksa võitjat, kes valiti ajavahemikus 18. – 22. Detsember ja kuulutati välja 23. detsembril. Need võitjad klassifitseeritakse esimesena riikide kaupa ja neil on õigus saada Huawei P9 ning võimalus reisida Shenzhenisse, linna, kus asub Huawei peakontor, osalemiseks teises ja viimases etapis, mis toimub 10. – 19. Veebruaril 2017 Hiinas.

Selles viimases etapis hinnatakse iga riigi esimesi väljavalituid võitjate poolt Hiinas koos Huawei P9-ga tehtud foto kohtunike kogu poolt, kelle nimed peagi avaldatakse.

Suur võitja võidab enda ja oma fotode kohta toimetuse artikli, mille üksikasjad avalikustatakse kuupäevale lähemal.

Need reeglid koos osalemistingimustega on saadaval aadressil www.dontsnapshoot.com/pt/terms/#pt.

Selle teekonna jooksul saavad huvilised ka uurida räsimärgend #dontsnapshoot Instagramis ja Facebookis ning jälgi kogu osalemist.

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH