contador gratis Saltar al contenido

Tehnikahiiglased tulevad kokku, et hõlbustada andmete rännet teenuste vahel

Tehnikahiiglased tulevad kokku, et hõlbustada andmete rännet teenuste vahel

Praegu, kui soovite oma fotod näiteks Facebookist Google’i fotodesse teisaldada, peate pildid ühest teenusest käsitsi alla laadima ja seejärel teise üles laadima.

Andmete edastamise hõlbustamiseks erinevate platvormide vahel käivitasid Google, Facebook, Microsoft ja Twitter Andmeedastusprojekt, avatud lähtekoodiga algatus, mille kood on saadaval aadressil GitHub ja mis võimaldab kasutajatel andmeid otse ühest teenusest teise üle laadida, ilma et nad peaksid alla laadima või üles laadima “, vastavalt Google’i postitusele.

tehnikasait “data-title =” tehnikasait – tehnohiiglased ühinevad, et hõlbustada andmete vahel teenuste rännet – SAPO Tek “> tehnikasait

Praegu toetab süsteem sellise sisu edastamist nagu fotod, e-kirjad, kontaktid, kalendrid ja ülesandeloendid. See teave on võetud Google’i, Microsofti, Twitteri, Instagrami, Remember the Milk ja SmugMug platvormide avalikest API-dest.

Kuid The Verge teatel “eeldavad osalejad, et projekt areneb tavapäraste API-de jõulisemaks ja paindlikumaks alternatiiviks”.