Tehnikahiiglased tulevad kokku, et hõlbustada andmete rännet teenuste vahel

Praegu, kui soovite oma fotod näiteks Facebookist Google’i fotodesse teisaldada, peate pildid ĂĽhest teenusest käsitsi alla laadima ja seejärel teise ĂĽles laadima.

Andmete edastamise hõlbustamiseks erinevate platvormide vahel käivitasid Google, Facebook, Microsoft ja Twitter Andmeedastusprojekt, avatud lähtekoodiga algatus, mille kood on saadaval aadressil GitHub ja mis võimaldab kasutajatel andmeid otse ĂĽhest teenusest teise ĂĽle laadida, ilma et nad peaksid alla laadima või ĂĽles laadima “, vastavalt Google’i postitusele.

tehnikasait “data-title =” tehnikasait – tehnohiiglased ĂĽhinevad, et hõlbustada andmete vahel teenuste rännet – SAPO Tek “> tehnikasait

Praegu toetab sĂĽsteem sellise sisu edastamist nagu fotod, e-kirjad, kontaktid, kalendrid ja ĂĽlesandeloendid. See teave on võetud Google’i, Microsofti, Twitteri, Instagrami, Remember the Milk ja SmugMug platvormide avalikest API-dest.

Kuid The Verge teatel “eeldavad osalejad, et projekt areneb tavapäraste API-de jõulisemaks ja paindlikumaks alternatiiviks”.