Tehnoloogiapartnerlus Huaweiga tugevdab Luzi staadionil Internetti

See protokoll moodustab kaheaastase partnerluse, kuid on puhtalt tehnoloogiline ega hõlma sponsorlust, nagu seda tehakse teistes Euroopa jalgpalliklubides.

Huawei on Benficaga töötanud alates eelmisest aastast, kus see tugevdas mängude tehnoloogilist infrastruktuuri Euroopa konkurentsis, kuid koostöö on nüüd vormistatud. Selle lepingu kohta ei ole avalikustatud finantsnäitajaid.

SL Benfica tegevdirektor Domingos Soares de Oliveira rõhutas ettekandes, et see on esimene tehnoloogiapartnerlus rahvusvahelise partneriga ja on kooskõlas Benfica järgitud kaubamärgi laiendamise strateegiaga.

Partnerlus hõlmab klubi sisemistele vajadustele vastavat tehnoloogiakomponenti andmekeskuste ja traadita võrkude osas, eesmärgiga, et Benfica pakuks Internetile kõigile mängupäevade fännidele tõrgeteta.

Kuupäevale pühendumata kinnitas Benfica juht, et sel kommunikatsioonitaristu uuendamisel sel hooajal ei juhtu. Benfica peab Portugali erinevate sideoperaatoritega juba läbirääkimisi, et tagada jätkuv võrgutoetus pärast selle spordihooaja lõpus asetleidva lepingu lõppemist PT-ga.

Innovatsioonivaldkond koos Benfica Labsi ja meditsiiniosakonnaga on hõlmatud ka partnerlusega Huawei ning võimalus tagada keskpikas perspektiivis liikmetele ja toetajatele bränditoodete soetamisel eeliseid.

Huawei Portugali maadirektor Pedro Ferreira selgitas TeK-le, et Benfica on tugeva tehnoloogilise suunitlusega klubi ja et spordi väärtused on kooskõlas Hiina kaubamärgi väärtustega, mistõttu partnerlus tekkis loogikana järgitud kasutuselevõtu strateegias.

Huawei on rakendanud Agile WiFi staadionilahendusi mitmel Euroopa staadionil, aga ka teistes suure kasutajatihedusega piirkondades, näiteks ülikoolilinnakutes, kus on vaja tagada, et ühenduvus oleks sujuv üha suurema hulga seadmete ja rakenduste nõuete jaoks.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi