Teie ema ei vaja uut telefoni, võib-olla vajab ta seda!

Hiljuti Google’i Brasiilias korraldatud uuringust selgus, et 40% inimestest on emadepäeval raske otsustada, milliseid kingitusi osta, 25% ei tea, mida emale öelda, ja 11% kannatab otsustades, mida nendega teha sel juhul. kuupäev. Tehnoloogilise veebisaidi redaktori ja ema tĂĽtrena otsustasin anda näpunäiteid veebisaidi lugejatele ja proovida aidata mõnda ema Brasiilias.

Ei, teie ema ei ole tehnikatehnikaga seotud, kuid ta hoolitses teie eest juba lapsena ja uskus, et sinust saab hea inimene, eks? Nii et sel pühapäeval ärge kartke ja aidake oma ema ülesandega vabastada nutitelefoni sisemälu. See mitte ainult ei tühjenda vahemällu salvestatud andmeid, paisutab faile ega teisalda rakendusi sisemällu, vaid puhastab Androidi vähikaustas üldiselt: mida WhatsApp kutsub.

40% inimestest on emadepäeval raske otsustada, milliseid kingitusi osta

Samm 1

Selgitage oma emale, et alati, kui ta saadab WhatsAppi kaudu foto, video või heli, salvestab rakendus koopia seadme sisemällu. Isegi kui ta otsustab rakenduse seadetes mitte automaatselt pilte alla laadida – ei andmesidepaketti ega WiFi-d kasutades -, kui ta otsustab teie saadetud pilte vaadata ja klõpsab käsul Laadi alla, salvestatakse see ka. seadme salvestusruumis.

2. samm

Kuulake, mida teie ema selle kohta ĂĽtleb ja kĂĽsige muid kĂĽsimusi. KĂĽsige temalt, kas ta soovib, et tema telefonis oleks rohkem ruumi ja kas ta tõesti soovib hoida kontaktidelt saadud erifotot. Lõppude lõpuks oli mobiiltelefon tema ja fotod tema omad. Vajadusel varundage kaust WhatsApp kas arvutis või Google Drive’is. Siit saate teada, kuidas.

3. samm

Laadige alla rakendus WhatsApp Cleaner, mis kõik on portugali keeles ja mida on väga lihtne kasutada. Pärast installimist avage rakendus ja näidake talle salvestatud piltide, heli-, video- ja häälsõnumite arvu. Kontrollige viimast välja ja näidake, kui palju ruumi vabaneb, et saada rohkem fotosid, videoid ja heli.

Puhastusvahend WhatsAppi jaoksInstallige Google Playsse

Ilma halastuse ja kaastundeta klõpsake ikooni „prügikast“ ja puhastage kaust.

whatsappi puhasti

Ilma halastuse ja kaastundeta klõpsake ikooni “prĂĽgikast” ja tĂĽhjendage kaust / © NextPit (ekraanipilt)

Muidugi on selle tegevuse emotsioon otseselt seotud tema nutitelefonis vabaneva ruumi suurusega! Nii, kui jääte alla 1 GB, soovitan kutsuda ta lõunale, kohvile või popsicle’ile, mille maksate vastutasuks kõigi nende aastate eest, mida ta teie eest teeb.

See ei pea olema linna parim restoran, oluline on see, et veedate koos aega. Kasutage võimalust koos temaga foto teha ja WhatsAppi kaudu jagada, kuna see on ilmselt esimene uuest (ja puhtast) rakenduste kaustast.

Kas olete siis osa sellest 40% -l inimestest, kellel on emadepäeval raske otsustada, milliseid kingitusi osta, või on kõik plaanitud?