Teie Orkuti kontole pääsemiseks mõeldud rakendus TapKut jõuab App Store’i

SEE Orkut see on endiselt Brasiilia populaarseim suhtlusvõrgustik ja seetõttu ootavad paljud inimesed alati oma rakendust, mis hõlbustab juurdepääsu iPhone’ile või iPod touchile, kuna selle saidi mobiilne versioon on väga piiratud. See on siin isegi aprillinaljade naljad. NĂĽĂĽd pole need kasutajad enam orvud, kuna rakendus on nĂĽĂĽd saadaval Puudutage nuppu, ettevõttelt Concrete Solutions.

Kuigi see ei luba teil veel kogukonnas osaleda, täidab TapKut mitmeid muid funktsioone, millele ei pääse juurde Orkuti mobiiliversiooni kaudu, näiteks kirjutama rämpsu ja avaldada fotosid.

Autentimisprotsess toimub otse Google’i veebisaidil ja seetõttu ei salvesta rakendus kasutaja kohta isiklikku teavet.

Sellega on teil juurdepääs sõprade uusimatele värskendustele, samuti lehtedele, fotodele ja sõnumitele. Saate lugeda ja kirjutada fotodele memosid ja kommentaare ning näha eelseisvaid sünnipäevi.

Samuti saate otse oma seadmes sõbra kutse vastu võtta või sellest keelduda.

Fotode üleslaadimine albumisse on väga lihtne. Ta küsib, kas soovite selle kohe kätte võtta või valida juba raamatukogus olevate piltide seast. Võite sellele lisada isegi kirjelduse.

Kuigi sellel pole sama ülemaailmset populaarsust kui Facebooki rakendusel, lubab see palun paljusid brasiillasi, kes soovivad alati oma lemmikvõrguga ühenduses püsida.

SEE Puudutage nuppu saadaval tasuta App Store’is (link) ja ĂĽhildub iPhone’i, iPod touchi ja iPadiga, iOS-ga alates 3.1.2.

Näpunäidete lugeja Rafael Monteiro