Teie rakenduste ja andmete täielik varundamine Androidis koos GoBackupiga

Üks suur probleem neile, kellele meeldib alternatiivseid ROM-e testida või kes tahavad oma Android-nutitelefonis tarkvara uuendada, on hirm andmete kaotamise käigus. Selle probleemi lahendamiseks muudab rakendus GoBackup telefoni andmete salvestamise lihtsaks ja teil on mõne klõpsuga täielik seadete, rakenduste ja seadmete varukoopia.

Üks suurtest probleemidest neile, kellele meeldib katsetada Alternatiivne ROM või soovite oma nutitelefoni tarkvara uuendada Android see on hirm andmete kaotamise pärast.

Tule seda probleemi lahendama, rakendus Varundamine lihtsustab teie telefoni andmeid ja mõne klõpsuga saate seadetest, rakendustest ja andmetest täieliku varukoopia.

Kui teile meeldin ja te ei näe välja nagu kuulus Titanium Backup, on teie nutitelefonis palju rakendusi ja andmeid ning vahetate alati ROM, Varundamine see on ideaalne rakendus. Erinevalt teistest varundusrakendustest on sellel lihtne, selge ja selge liides, lisaks sellele, et see on täiesti tasuta ja funktsioonide eest ei laeta “lisatasu

See rakendus loob mitu teie SMS-i, MMS-i, kontakte, kõnelogisid, käivitaja seadeid ja Wifi pöörduspunkte. Kui teil on seadmes ROOT-luba, saate siiski nende kõigi rakendusi ja andmeid varundada. Teisisõnu, te ei pea muretsema, kui olete selle suure mängu viimastes etappides Varundamine salvestage ka teie edusammud.

Teie rakenduste ja andmete täielik varundamine Androidis koos GoBackupiga

Rakenduse avamisel kuvatakse teile kaks võimalust. Uus reserv ja Taastama. Esimeses valikus valige lihtsalt rakendused ja seaded, mida soovite varundada. Märkige soovitud ĂĽksus ja klõpsake nuppu “Alustage varundamistVeenduge, et teie microSD-kaardil oleks piisavalt mälu. Teises valikus “Taastama“, Taastate varukoopia. Valige lihtsalt loomise kuupäeva järgi sorteeritud varukoopia ja valige ĂĽksused, mida soovite taastada. Nii lihtne see ongi.

Teie rakenduste ja andmete täielik varundamine Androidis koos GoBackupiga

Meeldib? Tegema lae alla rakendust, kĂĽlastage Google Play poe GoBackupi!