Teine failijagamise sait, mida sĂĽĂĽdistatakse ACAPORi kaaperdamises

Cinema at Home (CeC) ajaveeb on Portugali kultuuriteoste ja meelelahutuse audiovisuaalse kaubanduse assotsiatsiooni (ACAPOR) viimane eesmärk võitluses ebaseaduslike failijagamissaitide vastu. Riiklikul turul videoklubisid esindav ühendus esitas intellektuaalomandi kohtusse kaebuse riigiprokuratuurile.

Kaebused esitati väidetava failijagamise lehe halduri Mário Rui Vazi ja ACAPORi presidendi Nuno Pereira sõnul “ainsa saidi eest vastutava isiku” vastu.

Avalduses teatas ACAPOR, et nad ĂĽritavad takistada Cinema ja Casa juhtidel jätkata ajaveebi “mida on Portugalis peetud viis aastat”. Ăśksuse arvates hõlbustab CeC “loata juurdepääsu enam kui 2000 loometööle”.

Selle artikli ilmumise ajal on ajaveeb endiselt aktiivne ja ei kuva ĂĽhtegi teadet, mis ennustaks lehe sulgemist.

TeK võttis ĂĽhendust kodukino eest vastutajatega, kuid pole siiani vastust saanud. Kuid ajaveebi lõpus on lahtiĂĽtlus, milles lehe haldur ĂĽtleb, et „omanik, veebimeister ega keegi, kes on seotud Blogi tootmisega, ei vastuta siin oleva sisu eest. [CeC] avatud. Kõik on võetud rahvusvahelistelt saitidelt ja lihtsalt tõlgitud “.

Samuti takistab haldur Interneti-kasutajaid uurimast muid jagamisvorme: “Ă„rge kunagi salvestage CD-le ja / või DVD-le sisu kas kommertsialiseerimiseks ega isegi isiklikuks kasutamiseks”, võib seda ajaveebist lugeda.

Lahendatavad juhtumid

ACAPORi president Nuno Pereira ütles TeK-le, et lähinädalatel lahendab ühing ka kaks pooleliolevat juhtumit: Research Retired ja PutFilm.

SEE modus operandi see on sama: kui saidihaldur on tuvastatud ja kästud leht sulgeda ning seda pole juhtunud, on järgmine samm esitada ametlik kaebus Portugali kohtule.

Rui da Rocha Ferreira

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi