Teine funktsionaalne Apple I, mille käsitööna valmib Steve Wozniak, läks oksjonile

Steve Jobs ja tema meeskond, sealhulgas lisaks õele, insenerile ja programmeerijale Steve Wozniakile, on juba rohkem kui 40 aastat ehitanud tõelisi ülekande- ja töötlusplaate, mida saab ühendada monitoride ja klaviatuuridega. sündima Õun I, Ma on esimene arvuti.

Umbes 200 Apple'i, mida ma tootin pärast seda, kui Californias asuv Byte-Shop alustas arvutite müüki (666,66 USA dollarit, pidage meeles, et pood) oli Apple'i toodete esimene müüja.

Tänu tehnoloogia arengule ja uutele töölauamudelitele kaotas Apple I üle poole eksemplari (kas funktsionaalsete mudelite vahel või mitte).

Praegu arvatakse, et peab olema vähem kui 60 arvutiüksust.

Apple I oksjonil

2014. aastal müüdi ühte neist masinatest 905 tuhande USA dollariga; samal aastal kogus teine ​​Apple I üksus 365 tuhat USA dollarit ja 2015. aastal pandi oksjonile veel üks Ma ajalooline arvuti.

Seekord teeb Charitybuzzi veebisait oksjonil veel ühe Apple I üksuse, mis pakub 75 000 dollarit.

Selle üksuse nimi on "Duston 2", endise masinaomaniku Adam Dustoni auks, kes ostis arvuti algselt 1996.

aastal.

Arvestusliku väärtusega 600 tuhat USA dollarit uurib "Duston 2" kuraator Corey Cohen ja lubab, et see on originaalne enamikus ja funktsionaalsetes piirkondades.

Ainult üks arvuti pistikupesas olev kiip on asendatud, nii et seade saaks jätkuvalt suurepäraselt töötada.

Kõik, kes lõpetavad "Duston 2" oksjoni, võtavad lisaks Apple I-le kaasa omal ajal turule tulnud masinate kuulutusi, Apple'i asutaja Ron Wayne'iga allkirjastatud koopiaid, Apple'i klaviatuurid ja muude tootjate lisaseadmed (sealhulgas toiteallika ja monitori), koopiad Apple'i lindiadapterist ja klaviatuuriadapterist.

läbi VentureBeat