TEK: 5 "hĂĽbriidi", mis sobivad ideaalselt liikvel olles

TEK: 5 “hĂĽbriidi”, mis sobivad ideaalselt liikvel olles

Oleme koondanud viis soovitust, mille oleme koondanud allolevasse galeriisse, kusjuures teised jooksevad „väljas“, pĂĽĂĽdes võrgutada professionaalseid sĂĽlearvutikasutajaid – neid, kes vajavad kõikjal võimalikult kerget, kompaktset, funktsionaalset ja tõhusat sĂĽlearvutit.

Ja selle eest on nad nõus maksma palju kõrgemat väärtust, kui seda kasutatakse enamikus tavapärastes sülearvutites, välja arvatud põhimõtteliselt mängimiseks mõeldud sülearvutid.

Selles artiklis kontseptsioon, mida me nimetame hübriidiks, ühendab endas kaks põhiomadust: võime toimida nii kaasaskantava kui ka tahvelarvutina, väljaulatuva või volditud ekraaniga, ning võime majutada kerget ja õhukest keha. mõned uusimatest ja võimsamatest komponentidest, ultrabooki stiilis.

Ekraan pöörleb 360 kraadi, olles ĂĽlejäänud sĂĽlearvutiga “tagasi seljaga”. Ja meie soovitatud mudeli ekraani eraldusvõime kõigub Full HD ja 4K vahel, mis on väga positiivne neile, kes otsivad ka seadmeid, mis võimaldaksid neil filme ja sarju mängida Ultra HD-ga.

Ĺ assiis on omakorda konfiguratsioon, mis sisaldab Inteli uusimaid ja kiireimaid 7. põlvkonna protsessoreid, mis “ĂĽhendavad” SSD-draivid ja RAM-moodulid, mis jõuavad hõlpsasti kuni 8 GB-ni, tänapäeval vastuvõetava miinimumina 4 GB.

Ăśhenduse osas on vähe kadunud, alates USB-C-st ja USB 3.0-st kuni HDMI-ni, mis on paratamatu. Lisaks sellele konfiguratsioonile on klaviatuurid ja ergonoomilised madala profiiliga elemendid, näiteks sõrmejäljesensor, nii kaasaskantavad kui võimsad masinad. Kuid selle sĂĽlearvuti tĂĽpoloogia “haardes” on spetsiaalsed “varad” …

Energiaprobleemid

Pole kahtlust, et hübriidkasutajad hindavad seda autonoomia küsimust kõige rohkem. Olgem pragmaatilised: kellele ei meeldiks terve päeva kestva puutetundliku ekraaniga sülearvuti omamine või ennekõike see, kui ta teeb sama nõudlikku ülesannet nagu näiteks video redigeerimine Full HD-s?

Sellepärast lisavad peaaegu kõik tootjad hĂĽbriididesse suure mahutavusega patareisid, mis teeb sellest suurepärase mĂĽĂĽgiartikli. Ja selles peatĂĽkis võib-olla uuest Microsoft Surface Pro’st, mis on ĂĽks ĂĽlaltoodud galeriis, saab “meister”, kes kuulutab intensiivses kasutuses ĂĽle 14 tunni pikkuse autonoomia ja kĂĽmne lähedal, nagu meil on olnud võimalus proovida.

Kuid enne selle ĂĽle otsustamist tuleb kaaluda veel palju mudeleid, nii et vaadake julgelt ĂĽle meie antud ettepanekud. On ĂĽks ĂĽhine punkt: parima saamiseks peate “rahakoti avama”.