TEK: 5 kompaktset kaamerat, mis sobivad ideaalselt selleks suveks

TEK: 5 kompaktset kaamerat, mis sobivad ideaalselt selleks suveks

See ei ole probleem selle ala professionaalidele, vaid fännidele: on mõned aspektid, mille eest refleks suudab hoolitseda ja mida kompaktsed süsteemikaamerad mitte.

Neid tuntakse ka vahetatavate objektiividega kaameratena ja selle selgitus sobib selles nimetuses – seda tĂĽĂĽpi kaamerad võimaldavad asendada originaalobjektiivi, sageli 18–55 mm mudelikomplekti nagu refleksil, sõltuvalt kasutaja vajadustest ja fotograafiaĹľanrist „harjutamiseks”.

Sobivus on mõnikord sarnane DSLR-mudelite eesmärgiga, valikutega, mis suudavad mingil viisil katta peaaegu kõik fookuskaugused ja võimalused.

Vaadake allolevat pilti ja kontrollige valitud mudeli omadusi

Riistvara osas märgime täna, et CSC sisaldab kerges ja kompaktses korpuses samu andureid ja pildiprotsessoreid, mida leiame iga kaubamärgi refleksmudelitest. Hinnad varieeruvad sõltuvalt nendest omadustest, seega on olemas CSC, mis on üsna kallis ja palju parem kui kõik algtaseme ja keskklassi peegelkaamerad.

Loomingulise poole pealt ei tunne entusiastlik fotograaf refleksidega toimetulekul CSC piiranguid, kuna ta saab tugineda täpsematele stseenirežiimidele, traditsioonilistele manuaalrežiimidele ning paljudele võimalustele ja kaalutlustele, mis on teada ja kasulikud ning tavalised professionaalsetes ja poolprofessionaalsetes kaamerates.

Samamoodi nagu puutetundliku ekraani eelvaade, on olemas ka Full HD ja 4K videosalvestus, ĂĽhilduvus SD-mälukaartidega ja ĂĽhenduvusvõimalused (Bluetooth, Wi-Fi …) ja sama “annus”.

Ainus punkt, kus võib olla mingisugune piirang, võib olla autonoomia, sest mõnikord võib väiksema aku vajadus vähendada ühe laadimisega saavutatavate kaadrite arvu.

Selle lehe galeriis jätame oma praeguse kompaktsete süsteemikaamerate valiku. Kui otsite natuke rohkem loomevabadust ja arenenumat pildistamisprotsessi kui saate oma nutitelefoniga teha, vaadake selle grupi mudeleid. Püüame ühendada sarnaseid kaameraid, millel on parim spetsifikatsioon / hinna suhe.