TEK: 5 piiratud väljaandega digikaamerat, mida kõik ei saa omada

Kui olete fotograafiaentusiast, on teie tarbeelektroonika vidinate ja seadmete kogu hulgas kindlasti mitu digikaamerat. Ja loomulikult on teie käsutuses ka mõned silmaalused mudelid, sest need kujutavad endast sammu teie fotovolutsioonis või lihtsalt sellepärast, et nad täiendaksid teie kaamerakollektsiooni suurepäraselt, kui olete ka kollektsionäär.

Just seda tüüpi kaamerakasutaja, kollektsionäär otsib kõige rohkem eriväljaannet alloleva pildigalerii väljaandega. Need on nummerdatud mudelid, mida toodetakse piiratud arvul ja millel on omadused (eriti disain), mis moodustavad erinevuse samaväärsete seeriamudelitega, samas kaubamärgiportfellis.

See on siiski väga erinev valik, kuna see on koosolekute tulemus, mille oleme läbi viinud kogu oma igapäevase tehnoloogiauuringu vältel. Ja loome partiikompositsioone, millel on väga erinevad omadused, võttes arvesse kaamera erinevaid segmente ja eri tüüpi kasutusviise.

Keskmise formaadiga kaameratest, eriti professionaalide soovitud kaameratest kuni 360-kraadist videot pildistavate action-tüüpi kaamerateni, minnes mööda nii-öelda tavapärasematest mudelitest ja tavakasutaja taskutele paremini ligipääsetavatest, on siin viis suurepärast mudelit. eriline, brändidelt, kes soovivad valmistada erimudeleid, et tugevdada teiste müüdavate kaamerate kuulsust. Valige oma.