TEK esitlus: 5 konsoolitarvikut, millest te mööda ei pääse

Kas aksessuaaride ostmine on tarbetu ja moekas? Jah ja ei. Lisaseadmetest rääkides ei pea me silmas ainult katteid, mis kaitsevad juhtimisseadiseid kukkumise eest ja muudavad need atraktiivsemaks. Kõik need seadmed võimaldavad teil täielikult ära kasutada mängu praegu pakutavaid täiustatud funktsioone ja tehnoloogiaid ning aitavad mängijatel oma jõudlust parandada.

Konsooli oluliste lisaseadmete vaatamiseks klõpsake pilti

Miks tellimusi muuta?

Täpsemad juhtnupud võivad välja näha samad kui need, mis algselt konsooliga kaasas olid, kuid need pole nii. Muuhulgas võimaldavad mängijate eelistatud juhtnupud kohandada nuppe, kaalu, tundlikkuse taset, vibratsiooni intensiivsust või isegi säritust. Need on reeglina ergonoomilisemad, pakuvad rohkem nuppe, pakuvad optimaalsemat ja mugavamat juhtimisseadet ning võimaldavad luua erinevaid kasutusprofiile. Need erinevused pakuvad konkurentsivõimelisemas mängus palju eeliseid ja võivad võidu määrata.

Seda selleks, et sind paremini kuulda …

Loomulikult on näiteks telerikõlarite kaudu võimalik nautida fantastilisi heliefekte ja kuulsaid mängude heliribasid. Samamoodi on võistlusrajal võimalik kuulda tegelase dialoogi, eesmärki pingil, pidureid. Kõrvaklapid loovad siiski võrreldamatu keskkonna. Mängija transporditakse tegevuse keskmesse, kuuleb vaenlase lähenemist, tema tegelase kiiret hingamist, võidu, elu või surma jaoks hädavajalikke üksikasju. Selle kõige kõrval toob mängimine kokku mängijaid maailma erinevatest paikadest ning nende omavaheline suhtlus on meeskonnamängu jaoks hädavajalik või piisab vaid mõnest naerust.

Mugavus ennekõike

Iga koht sobib sõpradega mängimiseks või isegi üksi, kuid mõne tunni pärast on ebamugavustunne vältimatu. Füüsilised probleemid, mis on seotud kehva kehahoia ja pikkade tundidega arvuti taga, olgu see siis mängimine või töötamine, on juba üks suuremaid terviseprobleeme kogu maailmas. Mängijatool on ergonoomilisem ja mugavam. Need pakuvad nimmepiirkonna tuge kaelale ja kätele ning viivad korrektsema kehahoiakuni.

LisareĹľiim

On ka teisi tarvikuid, mis ei aita alati kaasa mängija parimale jõudlusele, kuid aitavad mängijal luua oma pildile keskkonna. Need on näiteks kaaned, vinüülkile, konsoolide tugi ja juhtnupud. Seejärel on tehnilised lisaseadmed, mis võimaldavad teil uurida uusimat tehnoloogiat ja suundumusi, näiteks virtuaalreaalsuse prille, ja kasutada ära mängu pakutavaid uusi funktsioone.

Olenemata valikust on alati oluline tagada lisavarustuse ĂĽhilduvus konsooliga ning ära kasutada selle varustuse konkurentsieeliseid – olgu siis lahinguväljal, ringis, neljas reas, rajal või alternatiivses maailmas.