TEK-i näpunäide: parim nutitelefon alla 200 euro - soovitused

TEK-i näpunäide: parim nutitelefon alla 200 euro – soovitused

Üks populaarsemaid tükke on nüüd nutitelefon. Fantastilised fotod ja videod, väljamõeldud disain, parim jõudlus, maksmine, tipptasemel turvasüsteem.

Sellel seadmel on ainult hinnaprobleem. Kõigil kasutajatel pole võimalust nutitelefoni investeerida 700, 800 või üle 1000 euro ja seetõttu peavad nad olema rahul kõige soodsama hinnaga mudeliga. Tõsi, alla 200-eurone nutitelefon ei saa pakkuda sama uuenduslikku tehnoloogiat koos kallimate seadmetega, kuid reaalsus on see, et sellega saab teha peaaegu kõike, mida teevad suured.

Tehnoloogia areng on väga kiire, nii et see odavam nutitelefon on lõpuks varustatud kõige uuema ja tõhusama tehnoloogia ja lahendustega. Madalad hinnad ei tähenda vananenud tehnoloogiat ega halbu tooteid. Selle asemel pakub see mudel väga atraktiivset hinna ja kvaliteedi suhet. Kvaliteeti, kiirust ja lisafunktsioone saab pisut vähendada, võrreldes sellega, mida nutitelefon lubab 1000 euro väärtuses, kuid need on siiski hea võimalus ostmiseks.

Vaata pildigaleriist mõnda parimat nutitelefoni, mida praegu saab osta vähem kui 200 euro eest.

Kas värskendatud nutitelefon on hea valik?

Tahtsin alati omada iPhone'i või nutitelefoni, kuid kas teil pole eelarvet? Saate valida renoveeritud nutitelefoni, mis on tehasesse tagastatud (kaupluse, edasimüüja või kliendi poolt) ja mis tagastatakse turule palju atraktiivsema hinnaga. Seda seadet parandatakse vajaduse korral, puhastatakse ja konfigureeritakse originaaltarkvara abil. Kui neid müügiks pakutakse, on need 100% töökorras ja paljudele neist on tagatud.

Suur eelis on hind. Näiteks uue iPhone 7, mida müüakse umbes 450 euro eest, saab osta 250 renoveeritud hinnaga. Kuigi seda varustust on enne poodi sisenemist testitud, on hea pöörata tähelepanu mõnele detailile.

– Kui vähegi võimalik, valige garantiiga seadmed.

– Osta seda varustust brändipoes või usaldusväärsetes poodides. Internetis on palju kohti, kus mĂĽĂĽakse värskendatud mobiiltelefone. Veenduge, et neil oleks hea maine.

– Mobiiltelefonide funktsioonide ja tehnoloogia analĂĽĂĽsimine. Mõnikord on 200-eurone telefon sisse lĂĽlitanud sama tehnoloogia, mis suure brändi vana mudel. Kontrollige, kas on mõttekas osta näiteks värskendatud iPhone 6, kui sama hinnaga on paremaid võimalusi.

Kuidas valida parim nutitelefon?

Reeglid soodsama hinnaga mobiiltelefoni valimiseks on täpselt samad. Kui hindate fotosid ja videoid, otsige parema kvaliteediga objektiiviga kaamerat, et keskenduda jõudlusele ja ekraanile ning kõnede ja Interneti jaoks, kontrollige juurdepääsu ja autonoomia tehnoloogiat.

Ükskõik, milline oleks valik, valige mudel, mis sobib kõige paremini teie vajaduste ja elustiiliga, otsige mudeleid Internetist, võrrelge analüüse ja hindu ning proovige võimaluse korral. Oluline on arvestada, et ekraani suurus ja eraldusvõime mõjutavad autonoomiat, kaamera kvaliteeti ei mõõdeta ainult megapikslitega ning et töötlemisvõimsus on oluline neile, kellele kiirus meeldib.