TeK / Lidel võistlus: võitnud koletis on selgunud

Täna avalikustame konkursi võitja, kes liitus viimase nädala jooksul TeK-ga kirjastuses Lidel, pakkudes oma lugejatele neli eksemplari Fernando Santose raamatust O Monstro dos Email.

Pealkirjad pakuvad soovituste ja tarkvara abil väärtuslikku abi e-posti korraldamisel ja selle ülesande haldamiseks kuluva aja vähendamisel.

On neli TEK-i lugejat, kes võitsid möödunud esmaspäeval väljakutse võitmisega järgmisteks jõuludeks kingitused kas endale või kellelegi pakkumiseks ja palusid lugejatel oma nägemust Techi kogukonnaga jagada. e-posti koletis, pildil.

Võitjad valib TeK pärast esialgset valikut, mis jätab konkursi reeglitele mittevastavad töökohad, mis piirab nõuetele vastavaid taotlusi ja viib reeglite kohandamiseni.

Täname teid osalemise eest. Tutvuge võidupildiga allpool.

Koletise e-post: Marco Nunes

E-posti koletis, autor Marco Nunes

Koletise e-post: Liliana Martins

E-posti koletis, autor Liliana Martins

Koletise e-post: Carlos Ramos

E-posti koletis, autor Carlos Ramos

Ricardo Mota e-posti koletis

Koletis Ricardo Mota e-kirjast, kes kirjeldab sellist pilti: „Sõltumata pealkirjast ja ideest ütlevad mõned organisatsioonid, et meil on täielik ja ma olen nõus; sellepärast on minu pilt siin tehtud veebisaidilt, kuid mille järgi ma tuvastan (seotud e-posti aadressi kustutamisega) “.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi