TEK-meetod: kuidas ajastada Twitteri sõnumeid hiljem saatma

Twitteri vaim jagab lühikeste lausetega hetki ja avaldab uudiseid. Ja suhtlusvõrgustik on oma tööriistad alati lihtsana hoidnud, mis on häbi kõigile, kellel on vaja teatud kellaaegadel sõnumeid jagada, ilma et oleks võimalik veebisaidile juurde pääseda. Selle puudumise kõrvaldamiseks on võimalik kasutada välist tööriista, näiteks Tweetdeck, kuid selle eest makstakse tavaliselt lisaks vajadusele anda neile juurdepääs oma vastavatele kasutajakontodele.

Twitter otsustas pakkuda sõnumi loomiseks ning sobiva kellaaja või kuupäeva valimiseks funktsiooni, mis oli hõlpsasti saadaval. Seda funktsiooni toodeti alates eelmisest aastast, beetaversioon käivitati valitud kasutajate jaoks aasta alguses ja jõuab nüüd laiema avalikkuseni.

Emotikonide kõrval näete väikest kalendriikooni. Selle programmeerimiseks saate määrata iga sõnumi kellaaja ja kuupäeva. Kui teil on rohkem kui ĂĽks ajastatud kiri, saate samas kastis märkida suvandi “Ajastatud tweetid” nupu, kus on loetletud “toru” postitused. Te ei saa programmeerida ahelaid, st sõnumeid, mis hõivavad rohkem kui ĂĽhe postituse.

Kui teid sõnumi koostamise ajal häirib, saate nüüd mustandi salvestada, vajutades lihtsalt akna sulgemiseks ristnuppu. Kui soovite sõnumit jätkata, saate kontrollida mustandit ja ajastatud säutse.

Twitter tutvustab jätkuvalt mitmeid uusi funktsioone, on hiljuti välja andnud vastuseta sõnumeid või piirdub nende jälgijatega või mainitud kasutajatega.