TeK Showcase: 7 hiirt, mis sobivad ideaalselt liikvel olles

TeK Showcase: 7 hiirt, mis sobivad ideaalselt liikvel olles

Sülearvuti kiireks ja tõhusaks kasutamiseks, kui olete koosolekul või töötate väljaspool kontorit, on nn sülearvuti hiir, mis on teistest kergem ja kompaktsem, hädavajalik lisavarustus.

Nad tajuvad väiksemat kujundust seetõttu, et nad peavad oma mantlitaskus või seljakotis reisides võtma vähem ruumi, ning seetõttu, et sageli ei pruugi ruumi ja pind, mida me hiirega käsitsema peame, kõige suurem ja avaram.

Nii asendades puuteplaadi, mis ei võimalda alati kõiki liikumisi ja ülesandeid soovitud efektiivsusega sooritada, on seda tüüpi hiired üldjuhul varustatud traadita tehnoloogiaga, olgu see siis Bluetooth (mõni neist on ka osutid!) Või raadiosagedus 2 , 4 GHz.

Viimasel juhul toimub ühendus väikese mooduli abil, mis ühendub sülearvuti ühe USB-porti ja mille transportimiseks võib sülearvuti korpuses olla spetsiaalne ruum.

Väliselt on tänapäeva sülearvuti hiirtel kõige kergem ja ergonoomilisem disain, mille struktuur püüab minimeerida väsimust ja ohtu olla käed pikema aja jooksul samas asendis.

Teisest kĂĽljest võivad mõnedel arenenumatel (ja kallimatel!) Mudelitel olla kombatavad juhtnupud, alates kerimisrattast kuni pea- ja lisanuppudeni, mis teeb neist tõelise vidina – omamoodi kasulik, kokkuvõtlik ja isegi originaalne.

Selle võimsuse tagab peaaegu alati paar AAA patareid. Mõned kaubamärgid valivad siiski laetavaid patareisid ja sel juhul on suundumus, et autonoomia oleks väga lai, kui me ei unusta kogemata ĂĽhendatud hiiri …

Toas on see kõige olulisem andur. Ja on hea näha, et paljud mudelid sisaldavad uusimat tehnoloogiat ja mis muudavad sensori (optilise või laseri) võimeliseks, et hiir saaks toimida näiteks kastist väljas oleval pinnal nagu klaas või liiv.

See muutis hiired liikumisel ja õues töötamisel palju paindlikumaks. Me ei saa loota näiteks tavalise mänguhiire täpsusele ja kiirusele, kuid võime olla kindlad, et sülearvuti kasutamine on lihtsam.

Peamiselt seetõttu, et anduri keskmine eraldusvõime on umbes 1200 dpi, mis on ilmselt igapäevaseks kasutamiseks mõeldud tĂĽĂĽpide jaoks enam kui piisav. Ja autonoomia kĂĽsimust ohustamata …

Kuid parem kui mainida selle hiiresegmendi eeliseid ja puudusi, on ära tunda mitu mudelit, mida otsuse / ostu tegemisel arvesse võtta. Sirvige ülaltoodud galeriid ja leidke mitu võimalust.